Sākums » Interesanti » Jaunajā “Materia Medica” numurā – par obligāto veselības apdrošināšanu, zāļu apriti un nozares nākotnes tendencēm
Jaunajā “Materia Medica” numurā – par obligāto veselības apdrošināšanu, zāļu apriti un nozares nākotnes tendencēm

Jaunajā “Materia Medica” numurā – par obligāto veselības apdrošināšanu, zāļu apriti un nozares nākotnes tendencēm

Nu jau pie saviem lasītājiem nonācis žurnāla “Materia Medica” šī gada piektais izdevums. Šoreiz piedāvājam jums aktuālo informāciju par zāļu apriti Latvijā un pasaulē – plašu, visaptverošu tirgus analīzi un prognozes nākamai piecgadei.

Šajā žurnāla numurā pieejami arī tālākmācības testi, kas ļaus gūt tālākizglītības punktus, izlasot rakstu un atbildot uz jautājumiem. Medicīnas sadaļā šoreiz par vakcināciju pret ērču encefalītu, izdegšanas sidromu, kā arī par to, kādus līdzekļus farmaceits drīkst un nedrīkst ieteikt lietot jaunajai māmiņai zīdīšanas periodā.

Farmakognozijas lappusēs – plašs apraksts par dabas parka “Abavas senleja” ārstniecības un aizsargājamiem augiem. Vēl lasiet par redaktores Olitas Zariņas ceļojumu uz Kandavas Veco aptieku, kur viņa iepazinusies ar tur strādājošiem farmaceitiem un aptiekas vēsturi.

Vēl žurnālā lasiet par to, ko sagaidīt no obligātās veselības apdrošināšanas, kādus jaunumus kopsapulcē apspriedusi apvienība “Mana Aptieka”, kā arī iepazīstieties ar Latvijas Farmaceitu biedrības jaunāko informāciju un farmācijas nozares ziņām.

Arī 2016. gadā katrā aptiekā viens žurnāla ekspemplārs nonāk bez maksas. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai abonēt žurnālu personīgi, lūdzu, sazinieties ar MIC biroju e-pastā mic@mic.lv vai pa tālruni 67821245.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.