Sākums » Farmācija » Jaunajā “Materia Medica” numurā – par zāļu lietošanas uzraudzību, farmaceitu basketbolu un LFB vēsturi
Jaunajā “Materia Medica” numurā – par zāļu lietošanas uzraudzību, farmaceitu basketbolu un LFB vēsturi

Jaunajā “Materia Medica” numurā – par zāļu lietošanas uzraudzību, farmaceitu basketbolu un LFB vēsturi

Jūnija beigās katrā Latvijas aptiekā jābūt nonākušam jaunajam žurnāla “Materia Medica” numuram. Šoreiz rakstām par nootropisko līdzekļu ciltstēvu piracetāmu, perorāliem antikoagulantiem, vēnām un zarnām. Tāpat varēsit izlasīt arī par iedzīvotāju informētību par zāļu lietošanu un blakņu varbūtību un zāļu lietošanas uzraudzības ieviešanas iespējām mūsu valsts aptiekās.

Rubrikā “Vietas un cilvēki”  farmācijas doktore Elita Poplavska stāsta par ārpus Latvijas gūto pieredzi un mācībām un atklāj savu viedokli par farmaceitiskās aprūpes nākotni Latvijas aptiekās.

Vēl lasiet turpinājumu par Latvijas Farmacietu biedrības (LFB) vēsturi “celmlaužu” atmiņās, kā arī par LFB basketbola turnīra gaitu un rezultātiem. Vaļasbrīdim – par farmaceitiem sociālajos tīklos, krustvārdu mīkla un kolēģu viedoklis par kādu uz savas ādas izmēģinātu aptiekā iegādājamu produktu.

Ja nesaņemat žurnālu savā aptiekā vai kā privātais abonents, ziņojiet Medikamentu informācijas centram pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv !

www.farmacija-mic.lv

 

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*