Sākums » Farmācija » Jaunajā “Materia Medica” numurā – plašs materiāls par Covid-19 ārstēšanas iespējām un izaicinājumiem
Jaunajā “Materia Medica” numurā – plašs materiāls par Covid-19 ārstēšanas iespējām un izaicinājumiem

Jaunajā “Materia Medica” numurā – plašs materiāls par Covid-19 ārstēšanas iespējām un izaicinājumiem

Pie saviem lasītājiem jau nonācis jaunais žurnāla “Materia Medica” numurs, kurā ekskluzīvs piedāvājums – klīniskās farmaceites Dr. Pharm. Ineses Sviestiņas lielisks plaša apkopojuma materiāls par Covid-19 ārstēšanas iespējām un izaicinājumiem. Vai, ko un kāpēc varētu vai nevarētu pielietot Covid-19 pacientu ārstēšanā, kādi ir līdzšinējie atklājumi šajā jomā, kādas varētu būt nākotnes prognozes un tendences – tas viss un vēl vairāk bagātīgā ekspertes apskatā.

Piedāvājam arī plašu materiālu, kurā Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) valdes locekles pauž savu viedokli par šo dubultkrīzes stāvokli aptiekās, kad koronavīrusa pandēmija sakritusi vienā laikā ar ievērojamām pārmaiņām kompensējamo zāļu izrakstīšanā un izsniegšanā.

Medicīnas lappusēs šoreiz lasiet par histamīna izpēti un antihistamīniem, alopēciju un tās farmakoterapiju, kā arī hronisku vēnu mazspēju.

Sadaļā „Kolēģi sporto” – kā vienmēr interesanta Aigara Eniņa saruna ar sportiskiem farmaceitiem. Šoreiz intervijā – LFB Rūpniecisko farmaceitu sekcijas vadītāja Linda Meška.

Vēstures lappusēs turpinām seriālu par Viktorijas laikmeta aptiekām Anglijā, bet vaļasbrīdim, kā allaž, piedāvājam krustvārdu mīklu un Twitter ziņas.

Tāpat žurnālā atradīsit nozares jaunumus un LFB aktualitātes, aptieku ziņas un citu darbam noderīgu informāciju.

Arī šogad viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāk ikvienā aptiekā Latvijā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, sazinieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

www.farmacija-mic.lv

Viens komentārs

  1. Labs numurs!

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.