Sākums » Interesanti » Jaunajā “Materia Medica” numurā – svešvalodas, eiro un modernās tehnoloģijas aptiekā
Jaunajā “Materia Medica” numurā – svešvalodas, eiro un modernās tehnoloģijas aptiekā

Jaunajā “Materia Medica” numurā – svešvalodas, eiro un modernās tehnoloģijas aptiekā

Janvāra beigās pie lasītājiem devies 2014. gada pirmais žurnāla “Materia Medica” numurs. 2013. gada decembrī iznāca žurnāla 200. numurs, un ar šā gada pirmo numuru iesākts jauns simtnieks.

Jaunajā numurā lasiet par ārstniecības augu pazinējas Zeltītes Kavieres “aptieku”. Aktuāla tēma šoreiz žurnālā – lata maiņa uz eiro – kā tā skārusi aptiekas. Medicīnas sadaļā lasiet par uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindroma farmakoterapiju, kā arī par antacīdu lietošanu.

Rubrikā “Aptiekas plauktā” šoreiz apskatīti magnija preparāti, bet farmakognozijas lappusēs atradīsit stāstu par sezamu. Šoreiz žurnāla tapšanā aktīvi iesaistījušies farmaceiti, kas izteikuši viedokli par Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) nākotni, rakstījuši par farmaceitisko aprūpi osteoartrīta gadījumā, kā arī testējuši kādu kosmētikas līdzekli. Šajā numurā arī lasāmi stāsti par svešvalodu un moderno informācijas tehnoloģiju ienākšanu aptiekā.

Vēl arī, kā allaž, kāds konkurss, ziņas par farmāciju no interneta dzīlēm un aktuālā LFB informācija.

Arī šogad viens žurnāla “Materia Medica” eksemplārs katrā Latvijas aptiekā nonāks bez maksas. Ja vēlaties pasūtināt papildu eksemplāru vai saņemt žurnālu arī savā privātajā paskastītē, to var izdarīt, zvanot uz Medikamentu informācijas centru (MIC) pa tālruni 67821245 vai rakstot e-pastu – mic@mic.lv .

Ziņojiet MICam, ja neesat saņēmuši žurnālu!

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*