Sākums » Interesanti » Jaunajā “Materia Medica” – par Alcheimera slimību, cukura diabētu un insulīna šļircēm
Jaunajā “Materia Medica” – par Alcheimera slimību, cukura diabētu un insulīna šļircēm

Jaunajā “Materia Medica” – par Alcheimera slimību, cukura diabētu un insulīna šļircēm

Augusta beigās pie savien lasītājiem nonācis jaunais žurnāla “Materia Medica” numurs. Ar šo mēnesi žurnālā aizsākam jaunu, aizraujošu rubriku – “Kolēģi sporto”. Kā ik katru gadu augustā – turpinām mācīties ar tālākmācības testu palīdzību. Šoreiz testos piedāvājam materiālu par trauksmes stāvokļiem un komorbiditāti. Medicīnas lappusēs lasiet par biedējošāko 21. gadsimta kaiti – Alcheimera slimību, kā arī par urīnceļu infekciju farmakoterapiju, insulīna šļircēm un diabēta slimnieku dzīvildzi.

Vēl šoreiz piedāvājam rakstu par farmaceitisko aprūpi sievietēm raksturīgu veselības traucējumu gadījumā. Tāpat piedāvājam lasīt par jaunākajām nozares aktualitātēm Latvijā un pasaulē, informāciju par Latvijas Farmaceitu biedrības rīkotām mācībām, Twitter ziņas un krustvārdu mīklu vaļasbrīdim.

Tāpat kā iepriekšējā gadā, arī šogad viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāk ikvienā aptiekā Latvijā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, sazinieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*