Sākums » Interesanti » Jaunajā “Materia Medica” – par “Baltpharm forumu” un citām aktualitātēm
Jaunajā “Materia Medica” – par “Baltpharm forumu” un citām aktualitātēm

Jaunajā “Materia Medica” – par “Baltpharm forumu” un citām aktualitātēm

Kā dzīvot, lai nesaslimtu vai lai izārstētos no kaitēm, kas mūs vajā? Daudzpusīgu atbildi uz šo jautājumu un savu redzējumu šajā jomā piedāvā dermatologs, antroposofās medicīnas praktiķis Līders Jahenss, sarunu ar kuru jūs varat lasīt jaunajā žurnāla “Materia Medica” numurā. Vēl šomēnes piedāvājam tuvāk iepazīties ar antioksidantiem, pārtikas alerģijām un dermatogrāfismu. Uzzināsit arī par vieglu kognitīvu traucējumu saikni ar vaskulāru demenci un Alcheimera slimību. Tāpat šajā numurā apskatām jaunākās iespējas tikt galā ar ausu sēru.

Vēl lasiet par redzi pēc 40 gadu vecuma, par nātriju cilvēka organismā, par krāsainajiem gaismas augiem un to, kā kolēģiem gāja “Baltpharm forumā” Lietuvā.

Kā ik mēnesi, žurnālā atrodama arī nozares un Latvijas Farmaceitu biedrības aktuālā informācija, kāds konkursiņš un Twitter ziņas.

Arī 2016. gadā katrā aptiekā viens žurnāla ekspemplārs nonāk bez maksas. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai abonēt žurnālu personīgi, lūdzu, sazinieties ar MIC biroju e-pastā mic@mic.lv vai pa tālruni 67821245.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.