Sākums » Farmācija » Jaunajā “Materia Medica” – par dekoratīvo kosmētiku aptiekās un grozījumiem normatīvajos aktos
Jaunajā “Materia Medica” – par dekoratīvo kosmētiku aptiekās un grozījumiem normatīvajos aktos

Jaunajā “Materia Medica” – par dekoratīvo kosmētiku aptiekās un grozījumiem normatīvajos aktos

Nu jau katrā aptiekā Latvijā būtu jābūt nonākušam jaunajam žurnāla “Materia Medica” numuram. Šajā reizē piedāvājam jums aktuālās tēmas: vai dekoratīvai kosmētikai ir vieta aptiekā un kādi priekšlikumi iesniegti grozījumiem nozares normatīvajos aktos.

Medicīnas lappusēs lasiet par polinozi, antibiotiku efektivitāti bērniem ar hronisku produktīvu klepu, par osteoartrītu un vairogdziedzera problēmām, kā arī par acu veselības traucējumiem farmaceita praksē un aktivētās ogles vēsturi un mūsdienu iespējām.

Farmakognozijas sadaļā aicinām ieskatīties materiālos par spirulīnu, kas tiek uzskatīts par 21. gadsimta brīnumlīdzekli, un rakstā par ārstniecības augu lietošanu grūtniecēm – no kā uzmanīties un ko ieteikt lietot.

Tāpat žurnālā, kā katru mēnesi, lasiet par aktuālo nozarē, Latvijas Farmaceitu biedrības darbā, kā arī atpūtieties un asiniet prātu, izmantojot mūsu krustvārdu mīklu!

Tāpat kā iepriekšējā gadā, arī šogad viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāk ikvienā aptiekā Latvijā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, sazinieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

 

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.