Sākums » Farmācija » Jaunajā “Materia Medica” – par gaidāmo LFB kongresu un jaunumiem pasaulē
Jaunajā “Materia Medica” – par gaidāmo LFB kongresu un jaunumiem pasaulē

Jaunajā “Materia Medica” – par gaidāmo LFB kongresu un jaunumiem pasaulē

Jaunajā žurnāla “Materia Medica” numurā piedāvājam lasītājiem ieskatīties zinātnes pasaulē – farmaceite Renāte Ranka ir viena no balvas “Sievietēm zinātnē” šā gada laureātēm. Par to, kā šodien Latvijā klājas farmaceitam zinātnē, lasiet Zanes Eniņas sagatavotajā rakstā.

Medicīnas lappusēs piedāvājam tuvāk iepazīt vai atsvaidzināt atmiņā zināšanas par muguras sāpēm un išiasu, kā arī padziļināti izpētīt iesnas un ausu sāpes bērniem.

Vēl šomēnes lasiet par nevēlamu opioīdu blakņu uzraudzību un dažādu zāļu formu izmantošanu saaukstēšanās simptomu novēršanai. Piedāvājam arī iepazīties ar jaunāko informāciju antibiotiku pasaulē, kā arī ar farmācijas aktuālitātēm no ārvalstu pasākumiem – par Starptautiskās farmaceitu federācijas (FIP) kongresā runāto izsmeļošus materiālus sagatavojuši mūsu kolēģi – Eduards Tarasēvičš no Lietuvas un Inta Saprovska.

Žurnālā atradīsit visu aktuālo informāciju par novembrī gaidāmo Latvijas Farmaceitu biedrības kongresu, kā arī lappuses ar lasāmvielu vaļasbrīdim.

Arī 2017. gadā katrā aptiekā Latvijā viens žurnāla ekspemplārs nonāk bez maksas, bet, ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai abonēt žurnālu personīgi, lūdzu, sazinieties ar MIC biroju e-pastā mic@mic.lv vai pa tālruni 67821245.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.