Sākums » Farmācija » Jaunajā “Materia Medica” – par izmaiņām zāļu reklamēšanā un kolēģiem Dziesmu svētkos
Jaunajā “Materia Medica” – par izmaiņām zāļu reklamēšanā un kolēģiem Dziesmu svētkos

Jaunajā “Materia Medica” – par izmaiņām zāļu reklamēšanā un kolēģiem Dziesmu svētkos

Jaunajā žurnāla “Materia Medica” divu mēnešu apvienotajā numurā piedāvājam divus Intas Saprovskas sagatavotus vērtīgus materiālus – interviju ar farmaceitu Juri Cilinski un rakstu par izmaiņām zāļu reklāmas noteikumos. Vēl šoreiz žurnālā – tālākmācības testi ar rakstiem par ceļotāju veselību un Nobela prēmiju farmācijas zinātnē.

Psiholoģijas lappusēs šoreiz piedāvājam materiālu par kognitīvi biheiviorālo terapiju, psiholoģisko veselību un pacientu līdzestību. Savukārt sadaļā “Farmaceitiskā aprūpe” lasiet farmaceites Ingas Urtānes rakstu par uzdevumiem farmaceita konsultācijai.

Vēstures lappusēs turpinām stāstu par Latvijas farmāciju mūsu valsts 100 gados, bet notikumu sadaļā piedāvājam farmaceites Kristīnes Mūzas materiālu par Baltijas otolaringologu tikšanos Rīgā.

“Saldajā ēdienā” šoreiz īpašs piedāvājums – mūsu nozares darbinieki Dziesmu un deju svētkos! Šīs žurnāla lappuses redakcijai šķiet piepildītas ar patiesu prieku un patriotisma dzirksti, ko vēlamies nodot arī jums.

Kā ik mēnesi, arī šajā žurnāla numurā atradīsit Latvijas Farmaceitu biedrības aktuālo informāciju, nozares ziņas, Twitter lappusi un krustvārdu mīklu vaļasbrīdim.

Tāpat kā pērn, arī šogad viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāk katrā Latvijas aptiekā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, lūdzu, sazininieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.