Sākums » Farmācija » Jaunajā “Materia Medica” – par kolītu, injicējamiem NPL un uztura bagātinātāju reklamēšanu
Jaunajā “Materia Medica” – par kolītu, injicējamiem NPL un uztura bagātinātāju reklamēšanu

Jaunajā “Materia Medica” – par kolītu, injicējamiem NPL un uztura bagātinātāju reklamēšanu

Jūnija nogalē pie saviem lasītājiem nonācis sestais žurnāla “Materia Medica” šī gada numurs. Šomēnes saviem lasītājiem piedāvājam izsmeļošus materiālus par kolītu, bezrecepšu pretsāpju līdzekļiem – to labumu un drošību, kā arī par injicējamiem nesteroidāliem pretiekaisuma līdzekļiem. Farmakognozijas sadaļā šoreiz par mītiem apvīto mandragoru, bet rubrikā “Vietas un cilvēki” intervējam Āgenskalna aptiekas pieredzējušo vadītāju Zintu Iekļavu.

Vēl piedāvājam atskatu uz Eiropas urologu lekcijām Rīgā un pētījumu apkopojumu par aerobisko vingrinājumu nozīmi kognitīvo funkciju nodrošināšanā. Vēl piedāvājam iepazīties ar aktualitātēm uztura bagātinātāju reklamēšanā un krila eļļas ražošanas nepatīkamajām aizkulisēm.

Vēstures lappusēs – veselības iestādes Ķemeru kūrortā – mūsu zaudētā bagātība. Latvijas simtgades ietvaros aplūkojam farmāciju mūsu valstī 1968. – 1978. gadā.

Un, kā jau citus gadus ierasts, jūnija numurs ir veltīts basketbolam, jo publicējam plašu reportāžu par maijā notikušo Latvijas Farmaceitu biedrības basketbola turnīru.

Tāpat kā pērn, arī šogad viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāk katrā Latvijas aptiekā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, lūdzu, sazininieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

 

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.