Sākums » Interesanti » Jaunajā “Materia Medica” – par LFB gada konferenci, bronhodilatatoriem un elpceļu infekcijām un zāļu blaknēm uz ādas
Jaunajā “Materia Medica” – par LFB gada konferenci, bronhodilatatoriem un elpceļu infekcijām un zāļu blaknēm uz ādas

Jaunajā “Materia Medica” – par LFB gada konferenci, bronhodilatatoriem un elpceļu infekcijām un zāļu blaknēm uz ādas

Novembrī pie lasītājiem nonācis jaunais žurnāla “Materia Medica” numurs, kurā Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) prezidente Dace Ķikute stāsta par LFB paveikto šajā gadā, kas tika apskatīts arī tiešsaistē notikušajā biedrības gada konferencē.

Tālākmācības sadaļā šoreiz apskatītas divas tēmas: zobu sāpju novēršana farmaceitiskajā aprūpē un būtiskākais par klepus ārstēšanu. Medicīnas lappusēs vēl arī piedāvājam rakstu par bronhodilatatoriem un elpceļu infekcijām, kā arī materiālu par zāļu lietošanas izpausmēm uz ādas.

Plašs apskats par farmācijas un aptieku simboliem iekļauts farmaceites Ineses Sviestiņas rakstā, savukārt farmaceits Aigars Eniņš rubrikā par sportiskiem nozares kolēģiem intervē Latvijas Patentbrīvo medikamentu asociācijas vadītāju Egilu Eināru Jurševicu.

Vēl žurnālā atradīsit rakstus par šobrīd nozarē aktuālo, kā arī interviju ar kādu kolēģi aptiekā, Twitter ziņas un krustvārdu mīklu vaļasbrīžiem.

Arī šogad viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāk ikvienā aptiekā Latvijā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, sazinieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.