Sākums » Farmācija » Jaunajā “Materia Medica” – par Vispārīgās datu aizsardzības regulas ieviešanu farmācijas nozarē
Jaunajā “Materia Medica” – par Vispārīgās datu aizsardzības regulas ieviešanu farmācijas nozarē

Jaunajā “Materia Medica” – par Vispārīgās datu aizsardzības regulas ieviešanu farmācijas nozarē

Maija pēdējā dienā nu jau pie lasītājiem jābūt nonākušam žurnāla “Materia Medica” piektajam šī gada numuram. Šajā izdevumā piedāvājam aktualitāti – viss par un ap gatavošanos Vispārīgās datu aizsardzības regulas ieviešanai. Medicīnas lappusēs lasiet par mildronāta lietošanu neiroloģijā, senām antibiotikām, kas joprojām palīdz, un Latvijas aptiekās pieejamo zivju eļļu saturošu uztura bagātinātāju peroksīdu līmeņa un cenu analīzi.

Vēstures sadaļā šoreiz apskatām farmāciju Latvijā no 1948, līdz 1958. gadam un profesora Jāņa Maizītes dzīvesgājumu. Bet mēneša intervijā par darbu un dzīvi uz sarunu aicinājām farmaceiti, Liepājas Centra aptiekas vadītāju Inesi Vīriņu.

Šomēnes, kā ierasts, žurnālā publicēti arī Medikamentu informācijas centra Tālākmācības testi. Atbildes uz testu jautājumiem gaidīsim līdz 10 augustam. Vēl žurnālā atradīsit Latvijas Farmaceitu biedrības jaunumus, dažas izklaides lappuses un nozares ziņas.

Tāpat kā pērn, arī šogad viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāk katrā Latvijas aptiekā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, lūdzu, sazininieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

 

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.