Sākums » Farmācija » Jaunajā “Materia Medica” – par zāļu aprakstu kā juridisku dokumentu, cerebrolizīnu, vertigo un pacientu līdzestību
Jaunajā “Materia Medica” – par zāļu aprakstu kā juridisku dokumentu, cerebrolizīnu, vertigo un pacientu līdzestību

Jaunajā “Materia Medica” – par zāļu aprakstu kā juridisku dokumentu, cerebrolizīnu, vertigo un pacientu līdzestību

Pie lasītājiem ceļo šī gada apvienotais žurnāla “Materia Medica” jūlija-augusta numurs. Tajā farmaceitiem piedāvājam tālākmācības testu par vestibulāru reiboni jeb vertigo un līdzestības sekmēšanu antihipertensīvo līdzekļu lietošanā. Vēl medicīnas lappusēs varēsit lasīt par apakšējo urīnizvadceļu infekcijām.

Šomēnes piedāvājam materiālus par mazgāšanas līdzekļiem kosmētikā, cerebrolizīnu kā neiroprotektoru vai tomēr bīstamu placebo, rakstu par farmaceitu un endokrinologu sadarbību cukura diabēta kontrolē, kā arī pētījumu par vairāku zāļu vienlaicīgas lietošanas farmakokinētiskajām īpatnībām.

Rubrikā “Vietas un cilvēki” šoreiz rakstām par Saulkrastu aptiekas jauno veidolu.

Vai zāļu apraksts ir juridiski saistošs dokuments ārstam un farmaceitam? Uz šo jautājumu atbildi sniegs jurista komentārs. Savukārt notikumu sadaļā šoreiz par sarunu festivālā LAMPA notikušo diskusiju par zāļu drošumu un Maltā aizvadīto Eiropas Rūpniecisko farmaceitu asociāciju tikšanos.

Vaļasbrīdī lasiet Twitter ziņas un izmēģiniet prāta asumu krustvārdu mīklas konkursā! Varbūt šoreiz tieši Jums izdodas nopelnīt kādu no konkursa balvām.

Arī 2017. gadā katrā aptiekā Latvijā viens žurnāla ekspemplārs nonāk bez maksas, bet, ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai abonēt žurnālu personīgi, lūdzu, sazinieties ar MIC biroju e-pastā mic@mic.lv vai pa tālruni 67821245.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.