Sākums » Farmācija » Jaunajā “Materia Medica” – par zāļu lietošanu akūtām slimībām un farmaceita konsultāciju diabēta slimniekiem
Jaunajā “Materia Medica” – par zāļu lietošanu akūtām slimībām un farmaceita konsultāciju diabēta slimniekiem

Jaunajā “Materia Medica” – par zāļu lietošanu akūtām slimībām un farmaceita konsultāciju diabēta slimniekiem

Jaunajā žurnāla “Materia Medica” numurā atkal piedāvājam jaunus tālākmācības testus farmaceitiem. Galvenās tēmas – migrēna un paaugstināts asinsspiediens. Vēl medicīnas lappusēs piedāvājam materiālus par blefarītu un tā ārstēšanu, zāļu lietošanu akūtu slimību laikā, B grupas vitamīniem un farmaceita konsultācijām cukura diabēta slimniekam.

Farmakognozijas sadaļā apskatīsim vijīgo efeju un acīgos žibulīšus, bet Latvijas 100-gades lappusēs varēs izlasīt par farmāciju Latvijā no 1928. līdz 1938. gadam.

Vēl žurnālā lasiet par “Mēness aptiekas” franšīzes dotajām iespējām, Latvijas Farmaceitu biedrības aktualitātēm un dažādiem nozares notikumiem.

Žurnāla beigās atradīsit tradicionālo krustvārdu mīklu un Twitter ziņas.

Tāpat kā pērn, arī šogad viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāks katrā Latvijas aptiekā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, lūdzu, sazininieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.