Sākums » Farmācija » Jaunajā “Materia Medica” – par zāļu pieejamības jautājumiem Latvijā un pasaulē
Jaunajā “Materia Medica” – par zāļu pieejamības jautājumiem Latvijā un pasaulē

Jaunajā “Materia Medica” – par zāļu pieejamības jautājumiem Latvijā un pasaulē

Jūnija nogalē pie savien lasītājiem nonācis sestais šī gada žurnāls “Materia Medica”. Šoreiz piedāvājam lasītājiem uzzināt vairāk par podagru, farmaceitisko aprūpi sievietes veselībai un labsajūtai, dažiem alkohola metabolisma aspektiem un par slodzes radītu inkontinenci. Lasiet arī par jaunākajiem pētījumiem, kas apliecina, ka uz ādas lietojamie sauļošanās līdzekļi nonāk arī mūsu asinīs.

Šī numura aktualitāte – zāļu pieejamība un deficīts. Par šiem jautājumiem intervijā runā arī Veselības ministrijas Farmācijas departamenta direktore Inese Kaupere.

Piedāvājam arī palūkoties, kā veicies Latvijas Farmaceitu biedrības 23. bakstebola turnīra dalībniekiem un ko mūsu kolēģi pieredzējuši farmaceitu vasaras pasākumos kaimiņvalstīs.

Tāpat kā iepriekšējā gadā, arī šogad viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāk ikvienā aptiekā Latvijā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, sazinieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*