Sākums » Interesanti » Jaunajā “Materia Medica” – viss par un ap farmaceitiem un vakcinēšanu pret Covid-19
Jaunajā “Materia Medica” – viss par un ap farmaceitiem un vakcinēšanu pret Covid-19

Jaunajā “Materia Medica” – viss par un ap farmaceitiem un vakcinēšanu pret Covid-19

Jaunajā žurnāla “Materia Medica”numurā no dažādiem rakursiem apskatām tēmu “Farmaceiti un vakcinēšana”. Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB) šogad veikusi divas aptaujas, lai noskaidrotu farmaceitu viedokli gan par vēlmi vai nevēlēšanos vakcinēties pret Covid-19 infekciju, gan par speciālistu iesaistīšanos sabiedrības vakcinēšanā.

Farmācijas arodbiedrības jaunā priekšsēdētāja Jana Namniece raksta par Latvijas Farmācijas arodbiedrības nozīmi mūsdienu farmaceita ikdienā. Viņu šomēnes ir arī lielās intervijas galvenā varone.

Šajā numurā arī, kā februāra mēnesī ierasts, – tālākmācības tests, bet medicīnas lappusēs rakstām par aizkuņģa dziedzera eksokrīno funkciju, kā arī par zīdaiņu kolikām un probiotiku lietošanu šajā gadījumā.

Sadaļā “Sociālā farmācija” piedāvājam materiālu par cukura diabēta pārvaldību jeb faktoriem, kas ietekmē slimības kontroli.

Aigara Eniņa interviju sērijā “Kolēģi sporto” šoreiz intervija ar Andi Seili – farmaceitu, kam patīk spēka skrējieni.

Turpinām arī stāstu par radiofarmaceitiskiem preparātiem un iepazīstinām ar LFB atzinības raksta ieguvējām.

Kā ik katru mēnesi, piedāvājam uzzināt pasaules jaunumus un Latvijas aktualitātes, izlasīt Twitter ziņu apskatu un piedalīties krustvārdu mīklas konkursā par balvām.

Arī 2021. gadā viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāks ikvienā aptiekā Latvijā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, sazinieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai ir radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.