Sākums » Farmācija » Jaunajā “Materia Medica” – viss par un ap LFB kongresu
Jaunajā “Materia Medica” – viss par un ap LFB kongresu

Jaunajā “Materia Medica” – viss par un ap LFB kongresu

Žurnāla “Materia Medica” šī gada 11. numurā – viss par un ap Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) kongresu. 11. novembrī LFB kongresā ievēlēta jauna biedrības prezidente, valde un citas pārvaldes institūcijas. Žurnālā lasiet, par ko kongresā diskutēja biedrības biedri, kādas izmaiņas pieņēma biedrības statūtos, kādus apbalvojumus pasniedza un saņēma. Šajā numurā arī iepazīstināsim lasītājus ar vienu no jaunās valdes loceklēm – “Benu Aptiekas” Farmācijas nodaļas vadītāju Vizmu Vīksnu.

Medicīnas lappusēs piedāvājam materiālus par hronisku sirds mazspēju, antibakteriālas terapijas nepieciešamību akūta rinosinusīta gadījumā un rakstu par kakla sāpēm.

Šajā numurā pieejami arī tālākmācības testi farmaceitiem un farmaceita asistentiem un iepriekšējā testa rezultāti, bet farmakognozijas lappusēs – izsmeļošs stāsts par īsto un neīsto kanēli.

Vēl lasiet arī par jaunumiem nozarē Latvijā un pasaulē.

Arī 2018. gadā katrā aptiekā Latvijā viens žurnāla ekspemplārs nonāks bez maksas, bet, ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai abonēt žurnālu personīgi, lūdzu, meklējiet jauno abonēšanas anketu žurnāla lappusēs. Ja nesaņemat žurnālu, ziņojiet e-pastā mic@mic.lv vai pa tālruni 67821245.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*