Sākums » Farmācija » Jelgavā plānoto divu diennakts aptieku vietā nebūs nevienas
Jelgavā plānoto divu diennakts aptieku vietā nebūs nevienas

Jelgavā plānoto divu diennakts aptieku vietā nebūs nevienas

SIA “Pils nekustamie īpašumi”, kam pieder “Pils aptieku” tīkls Jelgavā un kas uzvarēja pašvaldības rīkotajā konkursā par tiesībām atvērt diennakts aptieku, no šīs ieceres atteikusies, ziņo “Jelgavas Vēstnesis”.

Telpas Raiņa ielā 40, kas bija paredzētas diennakts aptiekai, pieder pašam uzņēmumam, taču tā kā mājas iedzīvotāji neatbalstījuši ieceri paplašināt aptiekas ieejas durvis vides pieejamības nodrošināšanai pirmajā stāvā, pagaidām no šīs domas nācies atteikties.

Jau iepriekš ziņojām, ka pašvaldība izsludināja konkursu par tiesībām izveidot diennakts aptieku Jelgavā. Tajā uzvarēja SIA “Pils nekustamie īpašumi”. Paralēli Jelgavā izsludinātajam konkursam, Zāļu valsts aģentūra (ZVA) saņēmusi pieprasījumu no AS “Sentor Farm aptiekas” piederošās Jelgavas Ozola aptiekas par atļauju nodrošināt aptiekas pakalpojumus visu diennakti, kam arī dota ZVA piekrišana. Tomēr AS “Sentor Farm aptiekas” šo iespēju nav izmantojusi un nu plānoto divu diennakts aptieku vietā Jelgavā vismaz tuvākajā laikā nebūs nevienas.

 

Sagatavoja Elīna Badune

Ziņu avots: “Jelgavas Vēstnesis”

 

 

3 komentāri

  1. Iedzīvotājus, kas diskrimīnē ādas krāsas dēļ sauc par rasistiem. Bet kā sauc tādus, kas diskriminē invalīdus un mazus bērnus, kas brauc ratiņos!?

  2. kad es jums saku – tas ir solis tajā virzienā, lai zāles būtu benzīntankos

  3. Laikam jau tikai loģisks iznākums. Prezervatīvus pa nakti var nopirkt benzīntankā, bet spirtu jau sen aptiekās netirgo 🙂

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.