Sākums » Farmācija » “Jelgavas Pils aptieka” kļūst par BENU franšīzes aptieku

“Jelgavas Pils aptieka” kļūst par BENU franšīzes aptieku

Šonedēļ Jelgavā darbību uzsākusi pirmā BENU franšīzes aptieka Latvijā – “Jelgavas Pils aptieka”, kas darbojas jau kopš 1994. gada, ziņo uzņēmuma “BENU Aptiekas” pārstāvji. BENU franšīzes izmantošana nozīmē plašāku preču un medikamentu izvēli, kā arī loģistikas un citu resursu izmantošanu, kas kalpo par labu gan uzņēmumam, gan arī tā klientiem, skaidro uzņēmums.

SIA “Jelgavas Pils aptieka” šobrīd ir divas aptiekas Rīgā un trīs aptiekas Jelgavas novadā. Kopā uzņēmumā strādā 30 darbinieki, tā apgrozījums 2016. gadā bija 2,6 miljoni eiro.

SIA “Jelgavas Pils aptieka” vadītāja un īpašniece Dina Kurzemniece, kura uzņēmumā darbojas kopš tā pirmsākumiem, uzsver: “Mums vienmēr svarīgi ir bijis rūpēties par aptiekas apmeklētāju veselību un komfortu. Izvēršot sadarbību ar “BENU Aptieku”, ar ko mums sakrīt nākotnes attīstības vīzija, esam spēruši vēl vienu būtisku soli uz priekšu. Tas nozīmē plašāku produktu un preču klāstu, dažādas akcijas un draudzīgu lojalitātes programmu mūsu apmeklētājiem, kā arī mājīgu, sakoptu un mūsdienīgu darba vidi, modernu klientu apkalpošanas un biroju tehnikas aprīkojumu un programmatūru mūsu darbiniekiem.”

“BENU Aptiekas” Farmācijas daļas vadītāja Vizma Vīksna skaidro: “BENU franšīze dod neatkarīgām aptiekām iespēju attīstīties un nodrošina papildu iespējas gan aptiekām, gan arī vairāk ērtību to apmeklētājiem. Esam izveidojuši ļoti spēcīgu biznesa un loģistikas modeli, kas palīdz uzlabot medikamentu pieejamību Latvijas iedzīvotājiem.”

Paredzēts, ka “BENU Aptiekas” franšīzi turpmāk izmantos arvien jaunas aptiekas gan lielākajās Latvijas pilsētās, gan citos Latvijas reģionos, ziņo uzņēmums.

“BENU Aptiekas” ir daļa no Eiropas mēroga aptieku tīkla, kas apvieno aptuveni 700 aptieku Čehijā, Šveicē, Nīderlandē, Ungārijā, Serbijā, Slovākijā, Igaunijā un Lietuvā. Šis aptieku tīkls ir viens no vadošajiem zāļu mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kas apvieno vairāk nekā 68 aptiekas ar vairāk nekā 400 darbinieku visos lielākajos valsts reģionos, informē uzņēmums.

www.farmacija-mic.lv

4 komentāri

  1. Nakstputniņš

    Es dzirdēju, ka Bennu ir Eģiptiešu dievība-putns, kas atbilst Sengrieķu fēniksam – tā kā kaut kāda loģika jau ir. Kas mani interesē vairāk: vai nebija tā, ka Jelgavas Pils aptieka centrā jau izveidota pēc Apotheka standarta? Un tagad Benu? Nav kaut kas, ko dzirdi katru dienu.

  2. Atkal viss importa! Bija Pils – bija skaists, savs nosaukums. Bet tagad – visu pārdeva, kas tas par BENU. Vismaz kaut kas savs bija! Nekā mums Latvijā vairāk nav. Nav latviešiem vārda Benu. Kur skatās valodu centrs?

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.