Sākums » Farmācija » Jūnija vidū “Olainfarm” akcionāri lems par peļņas izlietošanu un apstiprinās gada pārskatu
Jūnija vidū “Olainfarm” akcionāri lems par peļņas izlietošanu un apstiprinās gada pārskatu
Foto - no "Olainfarm" arhīva.

Jūnija vidū “Olainfarm” akcionāri lems par peļņas izlietošanu un apstiprinās gada pārskatu

Jūnija vidū, 17.jūnijā sasaukta zāļu ražotāja AS “Olainfarm” kārtējā akcionāru sapulce, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Sapulcē valde un padome ziņos par 2018. gada darbības rezultātiem, uzklausīs revīzijas ziņojumu par pagājušo gadu. Tāpat akcionāru sapulcē plānots apstiprināt “Olainfarm” konsolidēto un koncerna mātes uzņēmuma 2018. gada pārskatu, kā arī lemt par peļņas izlietošanu. Sapulcē “Olainfarm” valde informēs par 2019. gada budžetu un darbības plānu.

Uzņēmuma valde paziņojumā biržai norāda, ka 2018. gada peļņas apmērs ir 8,886 miljoni eiro. “Olainfarm” valde piedāvā akcionāriem novirzīt peļņas daļu 1 408 508 apmērā dividenžu izmaksai, bet peļņas daļu 7 477 492 apmērā atstāt nesadalītu un novirzīt to “Olainfarm” attīstībai. Valdes priekšlikums paredz dividendēs izmaksāt 0,1 eiro par akciju.

Akcionāru sapulce notiks 17. jūnijā, plkst. 11.00, “Olainfarm” telpās Olainē, Rūpnīcu ielā 5. Akcionāri varēs iepazīties ar akcionāru sapulcē izskatāmo jautājumu lēmumu projektiem sākot ar 3.jūniju.

“Olainfarm” koncerna apgrozījums pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, bija 124,261 miljons eiro, kas ir par 1,8% vairāk nekā 2017.gadā, bet koncerna peļņa samazinājās par 4,5% un bija 10,308 miljoni eiro.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.