Sākums » Farmācija » Juris Bundulis atkārtoti ievēlēts par “Grindeks” vadītāju
Juris Bundulis atkārtoti ievēlēts par “Grindeks” vadītāju
Foto - no LFB arhīva.

Juris Bundulis atkārtoti ievēlēts par “Grindeks” vadītāju

AS “Grindeks” informē, ka uzņēmuma padome atkārtoti par AS “Grindeks” valdes priekšsēdētāju ir ievēlējusi Juri Bunduli un AS “Grindeks” valdē ievēlējusi Ph.D. Juri Hmeļņicki.

Juris Hmeļņickis ir AS “Grindeks” Kvalitātes direktors/Kvalificētā persona, kā arī AS “Grindeks” meitasuzņēmuma AS “Kalceks” valdes priekšsēdētājs.

2000. gadā Hmeļņickis uzsāka savas darba gaitas AS “Grindeks” kā ķīmijas tehniķis analītiķis un, pateicoties savai profesionalitātei un mērķtiecībai, strauji attīstīja karjeru, ieņemot vairākus vadošus amatus. Kopš 2010. gada Hmeļņickis ir AS “Grindeks” Kvalitātes direktors/Kvalificētā persona, bet kopš 2014. gada ir arī AS “Kalceks” valdes priekšsēdētājs.

Hmeļņickis ir ieguvis vairākas augstākās izglītības. 2004. gadā viņš absolvēja Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāti, iegūstot Dabaszinātņu maģistra grādu, bet 2005. gadā Rīgas Tehniskajā Universitātē saņēma profesionālo maģistra grādu visaptverošajā kvalitātes vadībā. Turpinot profesionālo attīstību, 2010. gadā Hmeļņickis absolvēja Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāti, iegūstot Ķīmijas doktora zinātnisko grādu analītiskajā ķīmijā (Dr.chem.). Savukārt 2016. gadā Zviedrijas Institūtā viņš beidza biznesa vadības programmu līderības un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības jomā. 2017. gadā Juris Hmeļņickis absolvēja maģistra studijas Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte programmā “Stratēģiskā vadība un līderība”. Ph.D. Juris Hmeļņickis ir līdzautors vairākām zinātniskajām publikācijām analītiskajā pētniecībā un hromatogrāfijā.

J. Bundulim nav AS “Grindeks” akciju, savukārt J. Hmeļņickim pieder 505 AS “Grindeks” akcijas.

AS “Grindeks” valdes sastāvā darbu turpina valdes loceklis, finanšu un administratīvais direktors Jānis Romanovskis, ziņo uzņēmuma pārstāvji.

www.farmacija-mic.lv

Viens komentārs

  1. Laba ziņa. Apsveicu Bunduļa kungu!

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*