Sākums » Farmācija » Jūrmalā aizturēts aptiekas aplaupītājs – narkomāns
Jūrmalā aizturēts aptiekas aplaupītājs – narkomāns

Jūrmalā aizturēts aptiekas aplaupītājs – narkomāns

Pagājušo trešdien ap pulksten 12:45 Jūrmalas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu Kauguru aptieku, ziņo Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvalde. Aptiekā bija ienācis vīrietis ar masku, un, pielietojot vardarbību un draudot ar nazi, nolaupīja aptiekas kases aparātu un aizbēga no notikuma vietas.

Policijas darbinieki nekavējoties devušies uz aptieku, kur noskaidrots, ka vīrietis nolaupījis kases aparātu ar aptuveni 530 eiro. Laupīšanas laikā vīrietim nokritusi uzvilktā maska un pārdevēja spēja raksturot noziedznieka izskatu, ziņo policija.

Izsludinot laupītāju meklēšanā, tās pašas dienas vakarā ap pulksten 19:00 policijas darbinieki Jūrmalā aizturēja 1991. gadā dzimušu vīrieti, kurš atradās narkotisko vielu reibumā. Turpat netālu mežā atrada tukšu aptiekas kases aparātu. Aizturētais vīrietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par narkotisko vielu lietošanu, kā arī mantiskiem noziegumiem.

Šobrīd ir sākts kriminālprocess par laupīšanu, ziņo VP Rīgas reģiona pārvalde.

www.farmacija-mic.lv

4 komentāri

  1. Aptiekā ir farmaceiti un farmaceitu asistenti, kas izsniedz zāles, nevis pārdevēji.

    • Izrādās,ka pat MIC,kurš parakstījies zem šī raksta, to nezin! Ko tad mēs varam gribēt no parastās tautas?

      • Acīmredzot, policija (un sabiedrība) jūs tās uztver. Akmens pašu farmaceitu lauciņā.

        • Bet ne jau farmaceits ieviesa aptiekā lojalitātes kartes un akcijas, un palaižot tirdzniecības zālē dzeltenos cilvēciņus,pataisīja aptieku par aptiekas izstrādājumu! Farmaceitam tas pat prātā nebūtu ienācis!

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*