Sākums » Jaunākie raksti » Konference “Vīzija darbībā: vērtībā un inovācijās balstīta veselības aprūpe”

Konference “Vīzija darbībā: vērtībā un inovācijās balstīta veselības aprūpe”

1.decembrī Rīgā norisināsies augsta līmeņa konference “Vīzija darbībā: vērtībā un inovācijās balstīta veselības aprūpe”, kuru rīko Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācija sadarbībā ar Eiropas Farmācijas industriju un asociāciju federāciju, Latvijas Pacientu organizāciju tīklu, Latvijas Jauno ārstu asociāciju un Veselības ministriju.

Konferenci atklās veselības ministrs Hosams Abu Meri un tās laikā dalībnieki pievērsīs uzmanību izaicinājumiem, kas gaidāmi veselības jomā, inovatīvo medikamentu pieejamībai Latvijā, kā arī Eiropas valstu veiksmes stāstiem un to potenciālai ieviešanai Latvijā.

Augsta līmeņa konference pulcēs lēmumu pieņēmējus un nozares profesionāļus no Latvijas un citām Eiropas Savienības valstīm. Dienas kārtībā ir paredzētas četras diskusijas, kurās akcentēs to, kā uzlabot pacientu aprūpi, kas bāzēta vērtībās un ļautu virzīties uz pacientiem labvēlīgāku veselības aprūpes sistēmas organizāciju, tajā skaitā kā šo pieeju varētu ieviest Latvijā. Spriedīs arī par to, kā inovatīvie sasniegumi farmācijas nozarē varētu palīdzēt sasniegt šo mērķi. Tāpat, runās par to, kā veicināt efektīvu sadarbību starp ietekmes pusēm veselības aprūpes sistēmas uzlabošanai.

Diskusijā par inovācijām un investīcijām veselības jomā piedalīsies finanšu ministrs Arvils Ašeradens un, kopā ar Rīgas Stradiņa universitātes Politikas zinātnes katedras vadītāju Mārtiņu Dauguli, centīsies identificēt nākamos soļus, kas sekmētu pieejumu inovatīvu risinājumu veicināšanu Latvijas nākotnes veselības ekosistēmā.

Konference notiks š. g. 1.decembrī konferenču centrā ATTA Centre (Krasta iela 60, Latgales priekšpilsēta, Rīga). Konferences norise latviešu valodā ar tulkošanu angļu valodā.

Par reģistrēšanos dalībai konferencē un programmu vērsties pie dalībnieku kontaktpersonas organizatoriskos jautājumos Inetas Buivides (ineta.buivide@powerhouselatvia.com, +371 20421705).

Avots: LETA

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*