Sākums » E-veselība » Konkursā meklē par e-veselību atbildīgo ierēdni

Konkursā meklē par e-veselību atbildīgo ierēdni

Nacionālais veselības dienests (NVD) izsludinājis konkursu uz NVD direktora vietnieka amatu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) jautājumos, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Uz šo amatu NVD pērn oktobrī aizrotētais kādreizējais Veselības ministrijas (VM) valsts sekretārs Aivars Lapiņš pārtraucis darba attiecības ar dienestu un tagad strādā par zemkopības ministra Kaspara Gerharda padomnieku zivsaimniecības un lauksaimniecības nozares jautājumos.

NVD šajā amatā piedāvā atalgojumu līdz 1917 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pieteikties amatam var līdz 10. aprīlim.

Amata mērķis ir nodrošināt NVD informācijas un komunikācijas tehnoloģiju attīstību. Galvenie amata pienākumi ir izstrādāt iestādes IKT attīstības vīziju, definēt stratēģiskos mērķus, prioritātes un nodrošināt to realizāciju. Tāpat amata pienākumos ietilpst visu iestādes informācijas sistēmu, tostarp e-veselības, darbības un uzturēšanas plānošana, organizēšana un koordinēšana, kā arī citi pienākumi.

Dienests sagaida, ka pretendentiem būs augstākā izglītība, kas papildināta ar amatam nepieciešamajām speciālām zināšanām, ne mazāk kā divu gadu praktiskā darba pieredze informācijas tehnoloģiju jomā vai IKT projektu vadībā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā, prasme vadīt un motivēt kolektīvu un koordinēt tā darbu svarīgu un atbildīgu uzdevumu risināšanā, kā arī prasme definēt problēmas un noteikt skaidrus ilgtermiņa un īstermiņa mērķus.

Pieteikumu, CV, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, kā arī IKT jomas attīstības redzējumu ar norādi “Direktora vietnieks IKT jautājumos” aicina sūtīt NVD Personāla nodaļai uz e-pastu “vakances@vmnvd.gov.lv” vai pa pastu Cēsu ielā 31/k-3, Rīgā, LV-1012 līdz 10.aprīlim.

Jau ziņots, ka amatu, uz kuru pārcelts Lapiņš, līdz 16.augustam ieņēma Linda Freimane, kura to atstāja ģimenes apstākļu dēļ. Pēc tam uz to tika izsludināts konkurss, kurā tika saņemti trīs pieteikumi, tomēr tas beidzās bez rezultāta. Arī atkārtotā konkursā piemērotu pretendentu neizdevās atrast.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*