Sākums » Jaunākie raksti » Konkursā uz RSU Farmācijas fakultātes dekāna amatu saņemts viens pieteikums
Konkursā uz RSU Farmācijas fakultātes dekāna amatu saņemts viens pieteikums

Konkursā uz RSU Farmācijas fakultātes dekāna amatu saņemts viens pieteikums

Konkursā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Farmācijas fakultātes dekāna amatam pieteicies tikai viens pretendents.

Vienlaikus līdz rezultātu paziņošanai RSU atturas atklāt, kura persona pieteikusies konkursam.

Atlases komisija vērtēs pretendenta sniegtās atbildes uz jautājumiem, vīziju par fakultātes stratēģisko attīstību un arī līdzšinējos sasniegumus. Komisija sniegs savu vērtējumu fakultātes domei un rektoram.

Kā vēstīts, mēneša sākumā RSU izsludināja konkursu uz fakultātes dekāna amatu.

Fakultātes dekāna galvenajos darba pienākumos ietilpst atbildēt par zinātnes universitātes pārstāvētās stratēģiskās specializācijas jomas attīstību, plānot resursu izmantošanu, īstenot zinātniskās darbības izcilību, attīstīt starptautisko sadarbību pētniecībā un studiju programmu realizācijā, attīstīt sadarbību industrijā nacionālā un starptautiskā līmenī, pārraudzīt fakultātē realizēto studiju programmu īstenošanas kvalitāti, kā arī nodrošināt inovāciju ieviešanu, starpdisciplinaritāti un modernās pieejas akadēmiskajā darbā.

Pretendentiem jābūt zinātņu doktora grādam, vismaz piecu gadu pieredzei akadēmiskajā darbā un pieredzei vadītāja amatā, nozares profesionālai darba pieredzei, kā arī to zinātniskai darbībai un ietekmei profesionālajā jomā jābūt starptautiski atzītai. Tāpat pretendentiem jābūt spēkā esošs Latvijas Zinātnes padomes eksperta statuss.

Darba samaksa norādīta no 4000 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas un snieguma piemaksa līdz 20% mēnesī. Norādīta arī iespēja saņemt ikgadējo vienreizējo atlīdzību par sasniegtajiem zinātniskajiem rezultātiem līdz 10 tūkstošiem eiro pirms nodokļu nomaksas.

Avots: LETA

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*