Sākums » Farmācija » Kristīne Jučkoviča kļuvusi par Aptieku īpašnieku asociācijas izpilddirektori

Kristīne Jučkoviča kļuvusi par Aptieku īpašnieku asociācijas izpilddirektori

Latvijas Aptieku īpašnieku asociācijas (AĪA) vadībai kopš 2020. gada sākuma pievienojusies Kristīne Jučkoviča, kas pildīs izpilddirektores pienākumus.

“Latvijā ir sākusies nopietna diskusija par tiešām nepieciešamajām izmaiņām farmācijas un aptieku nozarē, lai uzlabotu zāļu pieejamību iedzīvotājiem. Ņemot vērā manu darba pieredzi gan valsts institūcijās, gan farmācijas nozares uzņēmumos, tiku aicināta pievienoties AĪA komandai, un pieņēmu šo izaicinājumu. Apzinos, ka šis nebūs viegls darbs, taču esmu pārliecināta – konstruktīvi priekšlikumi, sadarbība un vēlreiz sadarbība vienmēr var sniegt labākos rezultātus,” paziņojumā presei pauž K. Jučkoviča.

“Aptiekas un to īpašnieki ir visaugstākajā mērā ieinteresēti, lai zāles būtu iedzīvotājiem gan finansiāli, gan ģeogrāfiski pieejamas, lai cilvēki varētu saņemt visus tiem nepieciešamos medikamentus un kvalitatīvu farmaceita konsultāciju. Tādēļ Aptieku īpašnieku asociācija vēlas pastiprināt dialogu ar Veselības ministriju un citām valsts institūcijām, lai kopā meklētu labākos risinājumus situācijas uzlabošanai, kā arī aptiekas padarītu par vēl nozīmīgāku primārās veselības aprūpes sastāvdaļu,” tā tuvākos darbus iezīmē AĪA valdes priekšsēdētājs Jānis Lībķens.

Jučkoviča ir ieguvusi sabiedrības vadības maģistra grādu un bakalaura grādu veselības aprūpē, ir ar pieredzi krīzes un pārmaiņu vadībā, uzņēmumu un valsts pārvaldes vadībā, veselības aprūpes (tajā skaitā farmācijas) organizēšanā, politikā, sabiedrisko attiecību jomā, žurnālistikā un mārketingā.

Jučkoviča ir guvusi darba pieredzi žurnālistikā ziņu aģentūrā BNS, bijusi TV3 sabiedrisko attiecību vadītāja, Ministru prezidenta Einara Repšes preses sekretāre, veselības ministres Ingrīdas Circenes biroja vadītāja, Saeimas frakcijas vecākā konsultante, SIA “EUROAPTIEKA” Korporatīvo un sabiedrisko attiecību direktore, Aptieku attīstības biedrības valdes locekle, “Global Virotherapy Cancer Clinic” valdes priekšsēdētāja un “Rigvir” izpilddirektore, ziņo asociācija.

Biedrība “Aptieku īpašnieku asociācija” kopš 2008. gada publiskā telpā pārstāv aptieku īpašnieku intereses. Biedrība līdzdarbojas Veselības ministrijas Farmācijas jomas konsultatīvajā padomē, sniedz priekšlikumus farmācijas jomu reglamentējošo normatīvo aktu pilnveidošanai, piedalās normatīvo aktu publiskajā apspriešanā, pauž viedokli jautājumos, kas skar aptiekas, vai farmācijas nozari. Tās biedri ir Latvijas lielie aptieku tīkli: SIA “Euroaptieka Farmācija”, SIA “BENU Aptieka Latvija”, SIA “A Aptiekas”, AS “Sentor Farm Aptiekas”, SIA “Latvijas aptieka”.

 

www.farmacija-mic.lv

2 komentāri

  1. To pašu ko citi direktoriņi un izpildirektoriņi un viņu vietnieki – NEKO!
    Ne aptieku īpašnieki,ne ierindas farmaceiti nejūt nekādu labumu no šitiem visiem!

  2. Ko viņa tur darīs?

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.