Sākums » Farmācija » Kuras 2022. gadā bija visvairāk lasītās ziņas portālā www.farmacija-mic.lv?
Kuras 2022. gadā bija visvairāk lasītās ziņas portālā www.farmacija-mic.lv?

Kuras 2022. gadā bija visvairāk lasītās ziņas portālā www.farmacija-mic.lv?

2022. gads ir bijis visnotaļ satraucošs un izaicinājumu pilns iedzīvotājiem visā pasaulē. Arī farmācijas nozarei tas bijis pārbaudījumu laiks. Portāla www.farmacija-mic.lv lasītāji joprojām turpina “turēt roku uz pulsa” un sekot līdzi nozares aktualitātēm. Kuras ir bijušas visvairāk lasītās portāla ziņas šajā gadā un kādas tendences raksturo aizejošo gadu?

Kopumā 2022. gadā portāls www.farmacija-mic.lv ir skatīts 104 829 reizes. Šajā gadā to apmeklējuši 35 833 lasītāji.

Arī šogad, tāpat kā iepriekš, ir apstiprinājies tas, ka Latvijas iedzīvotājus un farmaceitus pāri visām sliktajām ziņām vairāk interesē viņu veselība un tās profilakse, kā arī nozares cilvēki. Par to liecina arī visvairāk lasītā ziņa portālā šajā gadā – “Serotonīns un triptofāns mūsu laimei un sirdsmieram”. Otrajā vietā – ziņa par Latvijas Farmaceitu biedrības apbalvojuma “Gada farmaceits 2022” laureātiem. Bet trešā visvairāk lasītā bja vēsts par ilggadējās farmācijas docētājas Ventas Šidlovskas došanos mūžībā. Ceturtajā vietā ierindojies raksts “Pret bezmiegu var palīdzēt melatonīns”, bet piektā populārākā ziņa bija “Kas ir jaunā veselības ministre Līga Meņģelsone?”.

Visvairāk portālu apmeklējuši Latvijas iedzīvotāji, kopumā – 98 460 reižu. Zināmu popularitāti tas guvis arī ASV un Norvēģijā, kas attiecīgi ierindojušās otrajā un trešajā vietā.

Visvairāk ziņu lasīts janvārī un oktobrī.

Lai nākamajā – 2023. gadā – mūsu dzīvē ienāk krietni vairāk labo ziņu, saglabājas interese par savu un sabiedrības veselību, kā arī prieks par saviem un kolēģu panākumiem!

 

Elīna Badune

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.