Sākums » Jaunākie raksti » Kvoruma trūkuma dēļ Ārstu biedrības jauno prezidentu pagaidām neievēlē

Kvoruma trūkuma dēļ Ārstu biedrības jauno prezidentu pagaidām neievēlē

Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) biedru pilnsapulce kvoruma trūkuma dēļ nebija lemttiesīga, tāpēc vakar, 18. oktobrī, nenotika jaunā prezidenta vēlēšanas, nacionālai informācijas aģentūrai LETA paziņojusi biedrības pārstāve Sendija Burka-Šaicanova.

Kvoruma nodrošināšanai bija nepieciešams, lai pilnsapulci apmeklētu 1261 ārsts, tomēr tik daudz ārstu nebija ieradušies.

Burka-Šaicanova informēja, ka atkārtota pilnsapulce notiks 21.novembrī, turklāt pagarināts arī biedrības prezidenta amata kandidātu pieteikšanās laiks, proti, šim amatam var pieteikties līdz 7.novembrim. Kandidātu var izvirzīt ar vismaz 50 biedru parakstītu iesniegumu, kas jāiesniedz biedrības valdei.

Pēc LĀB pārstāves paustā, 21.novembra pilnsapulcē saskaņā ar biedrības statūtiem vairs nav nepieciešama puse no biedru skaita, lai sapulce būtu lemttiesīga. Attiecīgajā datumā lemttiesīgi būs visi uz sēdi ieradušies ārsti. Lai apstiprinātu jauno prezidentu, nepieciešama puse no biedru skaita plus viens, piebilda Burka-Šaicanova.

Vienlaikus viņa teica, ka, kaut arī šodien pilnsapulce nebija lemttiesīga, uz to sanākušie ārsti noklausījās lekcijas par pacientu tiesībām.

Kā ziņots, uz LĀB prezidenta amatu pagaidām vienīgā pretendē LĀB viceprezidente, ģimenes ārste Ilze Aizsilniece. Citu kandidatūru pieteikumi pagaidām nav saņemti.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.