Sākums » Farmācija » Kvoruma trūkuma dēļ nenotiek arī otrā no plānotajām “Olainfarm” akcionāru ārkārtas sapulcēm

Kvoruma trūkuma dēļ nenotiek arī otrā no plānotajām “Olainfarm” akcionāru ārkārtas sapulcēm

Kvoruma trūkuma dēļ piektdien, 1. novembrī, nenotika arī otrā no kopumā divām plānotajām zāļu ražotāja “Olainfarm” akcionāru ārkārtas sapulcēm, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Uzņēmums informējis, ka piektdien plkst.14.00 sasauktajai akcionāru ārkārtas sapulcei bija reģistrējušies akcionāri, kuri kopā pārstāvēja 3 730 416 balsstiesīgās akcijas jeb 26,48% no balsstiesīgā kapitāla. Atbilstoši “Olainfarm” statūtiem šāds balsstiesīgo akciju īpatsvars nav pietiekams, lai sapulce izskatītu izsludinātās darba kārtības jautājumus un pieņemtu lēmumus, līdz ar to sapulce nenotika.

“Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Lauris Macijevskis aģentūrai LETA norādījis, ka patlaban nav zināms, kad notiks atkārtotās akcionāru ārkārtas sapulces, lai izpildītu akcionāru sapulču darba kārtību.

Savukārt, jautāts, vai saskata problēmu, ka “Olmafarm” balsstiesību aizlieguma dēļ “Olainfarm” akcionāri nevarēs savākt kvorumu ilgtermiņā, Macijevskis norādījis, ka atbildi uz jautājumu nesniegs.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka piektdien plkst.11 sasauktajai “Olainfarm” akcionāru ārkārtas sapulcei bija reģistrējušies akcionāri, kuri kopā pārstāvēja 3 704 254 balsstiesīgās akcijas jeb 26,3% no balsstiesīgā kapitāla. Taču atbilstoši sabiedrības statūtiem tāds kvorums nebija pietiekams, lai sapulce izskatītu izsludinātās darba kārtības jautājumus un pieņemtu lēmumus, līdz ar to sapulce nenotika.

Tāpat ziņots, ka piektdien bija sasauktas divas “Olainfarm” akcionāru ārkārtas sapulces, kurās abās bija plānots lemt par izmaiņām padomē.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.