Sākums » Farmācija » Kvoruma trūkuma dēļ nenotiek pirmā no piektdien plānotajām divām “Olainfarm” akcionāru ārkārtas sapulcēm

Kvoruma trūkuma dēļ nenotiek pirmā no piektdien plānotajām divām “Olainfarm” akcionāru ārkārtas sapulcēm

Kvoruma trūkuma dēļ šodien, 1. novembrī, nenotika pirmā no kopumā divām šodien plānotajām zāļu ražotāja “Olainfarm” akcionāru ārkārtas sapulcēm, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Uzņēmuma pārstāvji informējuši, ka piektdien plkst.11.00 sasauktajai akcionāru ārkārtas sapulcei bija reģistrējušies akcionāri, kuri kopā pārstāvēja 3 704 254 balsstiesīgās akcijas jeb 26,3% no balsstiesīgā kapitāla.

Atbilstoši sabiedrības statūtiem tāds kvorums nebija pietiekams, lai sapulce izskatītu izsludinātās darba kārtības jautājumus un pieņemtu lēmumus, līdz ar to sapulce nenotika.

“Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Lauris Macijevskis aģentūrai LETA norādījis, ka plkst.14.00 būs akcionāru ārkārtas sapulce, kas sasaukta pēc nelaiķa Valērija Maliginas meitas Nikas Saveļejevas pilnvarotās personas Andreja Saveļjeva, kas kopā pārstāv 7,79% no “Olainfarm” pamatkapitāla, pieprasījuma. Viņš atzīmējis, ka šajā sapulcē attiecīgi lems noteiktos darba kārtībā paredzētos procesus, ja tiks savākts kvorums.

Macijevskis aģentūrai LETA nav atklājis, kuri akcionāri bija ieradušies un kuri neieradās.

Vienlaikus viņš uzsvēris, ka, neskatoties uz mainīgajiem procesiem vadības līmenī, patlaban “Olainfarm” darbība ir stabila un uzņēmumam izdodas sasniegt noteiktos stratēģiskos mērķus.

LETA jau ziņoja, ka piektdien sasauktas divas “Olainfarm” akcionāru ārkārtas sapulces, kurās abās plānots lemt par izmaiņām padomē.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.