Sākums » Interesanti » LĀB izdod jaunu žurnālu iedzīvotājiem – “Ārsts.lv”

LĀB izdod jaunu žurnālu iedzīvotājiem – “Ārsts.lv”

Arstu zurnals

27.augustā Latvijas Ārstu biedrībā (LĀB) tika svinēti jauna žurnāla iznākšanas svētki. LĀB sadarbībā ar Nacionālo veselības dienestu un Slimību profilakses un kontroles centru radījuši izdevumu sabiedrībai “Ārsts.lv”, kas Latvijas iedzīvotājiem stāstīs par veselību – veselīgu uzturu, sportu, higiēnu, smēķēšanas un alkohola kaitīgumu, slimību diagnostiku, ārstēšanu, rehabilitāciju un profilaksi. Skaidros ar veselību saistītus sarežģītus jautājumus vienkāršā valodā, stāstīs par interesantiem medicīnas vēstures faktiem no seniem laikiem līdz mūsdienām. Turklāt žurnāla rakstu autori būs konkrētās jomas speciālisti – ārsti, medicīnas māsas, farmaceiti – kas savus stāstus būs balstījuši uz pētījumiem, pierādījumiem un pieredzi speciālista darbā.

Kā paudis žurnāla galvenais redaktors LĀB prezidents Pēteris Apinis, biedrība radījusi žurnālu, kas sniegs uz pierādījumiem balstītu patiesību. “Mēs neapgalvojam to, ka zinām visu – pēc 10 gadiem ārsti noteikti zinās vairāk. Bet Latvijas ārsti sniegs pacientiem nepastarpinātu, godīgu informāciju par to, ko medicīna šodien zina,” skaidro P.Apinis.

Tas būs 64 lappuses biezs izdevums, kas atradīsies veselības centros un aptiekās, būs pieejams mazumtirdzniecībā un no nākamā gada arī abonēšanas sistēmā. Nākotnē visi žurnāla iepriekšējie numuri būs pieejami arī internetā.

Lai ilgs mūžs!

 

 

Elīna Badune

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.