Sākums » Farmācija » Labdarības akcijā sveic bijušos farmācijas pasniedzējus
Labdarības akcijā sveic bijušos farmācijas pasniedzējus
Foto - no FA arhīva.

Labdarības akcijā sveic bijušos farmācijas pasniedzējus

Latvijas Farmācijas arodbiedrības uzaicinājums piedalīties labdarības akcijā “Atcerēsimies savus pasniedzējus” sasniedza atsaucīgas sirdis. Akcija sniedza atbalstu un prieku farmācijas pensionētiem pasniedzējiem un gandarījumu par paveikto labdarības akcijas organizētājiem, dalībniekiem un ziedotājiem. Šogad labdarības akcija bija veltīta Dzidrai Mednei, Maigai Neilandei, Jurim Rotbergam, Annai Vītolai, Ligitai Kalniņai, Vijai Eniņai,  Rutai Vīgestānei, Vilhelmīnei Īristei, Jevdokijai (Ludmilai) Krivčenko, Ainai Štokmanei, Lolitai Pfafrodei.

Ziemassvētku svinību pasākums notika Latvijas Zinātņu akadēmijas Portretu zālē 14.decembrī sirsnīgā un svinīgā atmosfērā. Visus klātesošos – gan pasniedzējus Annu Vītolu, Viju Eniņu, Juri Rotbergu,  Rutau Vīgestāni, Vilhelmīni Īristi, Jevdokiju (Ludmilu) Krivčenko, Ainu Štokmani, gan Latvijas Farmācijas arodbiedrības 14. decembra semināra un labdarības akcijas noslēguma pasākuma dalībniekus iepriecināja svinīgs Ziemassvētku koncerts un cienasts. Vijolniece Iveta koncertā sniedza muzikālu priekšnesumu, kurā skaistas un pazīstamas melodijas savijās ar Ziemassvētkiem veltītām dziesmām. Vijoles pavadījumā bija iespēja visiem kopīgi nodziedāt Ziemassvētku dziesmu “Klusa nakts, svēta nakts” un daudzus no klātesošajiem vijolnieces spēlētā mūzika saviļņoja un aizkustināja līdz sirds dziļumiem.

Pasniedzēji, kuri paši nevarēja ierasties uz Ziemassvētku labdarības akcijas noslēguma pasākumu, dāvanas saņems ar piegādi mājās.

Dziļā pateicībā Farmācijas arodbiedrība par atsaucību un bijušie farmācijas pasniedzēji saka paldies visiem labdarības akcijas dalībniekiem, un tie ir: Dace Mačuka, VS un KO SIA, Nataļja Lubjanaja, Dagdas aptieka SIA, IK aptieka VIŠĶI, Saulkrastu aptieka RB SIA, Velga Rieksta, Alla Grigorjeva, Jeļena Ždaņenko, ANĪSS VK SIA, Jaunā JAUNPILS aptieka, Anna Raubena, Sandra Baltuša, Jelgavas PILS aptieka SIA, Inga Zeltiņa, Vecpiebalgas aptieka SIA, Brocēnu aptieka SIA, Inga Aveniņa, Lilija Jakupane, Dzintra Lūsiņa, Zaiga Arāja, Dzintra Sīle, Astra Dīriņa, MIC, ORKLA Health.

Mīļie labdarības akcijas “Atcerēsimies savus pasniedzējus” dalībnieki!

Laime nāk ar zvaigzni rokā

Tiem, kam laba, silta sirds,

Viņas maigā staru lokā

Dzīves ceļi gaiši mirdz.

/ K.Skalbe/

Lai laime Jums visiem, kuri spēj un grib dāvināt Ziemassvētkos saviem līdzcilvēkiem prieku un sniegt atbalstu. Novēlu Jums Jaunajā gadā kļūt vēl bagātākiem, stiprākiem un laimīgākiem – tā, kā esat to pelnījuši, un lai dots devējam atdodas desmitkārtīgi!

 

Brigita Paegļkalne, Farmācijas arodbiedrības priekšsēdētāja

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.