Sākums » Farmācija » Latvijā ienāk pirmā automatizētā aptieka Baltijā – “Medibox”
Latvijā ienāk pirmā automatizētā aptieka Baltijā – “Medibox”

Latvijā ienāk pirmā automatizētā aptieka Baltijā – “Medibox”

Tirdzniecības centrā “Galleria Riga” tiek atvērta pirmā automatizētā aptieka Baltijā – “Medibox”, ziņo šī koncepta pārstāvji.

“Medibox” ir automātiskas tirdzniecības koncepts, ar kura palīdzību iedzīvotāji varēs iegādāties pirmās nepieciešamības medicīnas un veselīga uztura produktus. “Medibox” mērķis ir ļaut patērētājiem iegādāties labi zināmus medicīnas produktus daudz ātrāk, lētāk un ērtāk vietās, kur tie līdz šim nav bijuši pieejami, ziņo “Medibox” pārstāvji.

“Medibox” dibinātājs un vadītājs Uldis Villerušs norāda, ka jau drīzumā “Medibox “būs sastopams arī citos Baltijas tirdzniecības, biroju, satiksmes tranzīta un augstskolu centros, kas atļaus sasniegt jaunu, līdz šim neapgūtu klientu segmentu, piedāvājot tiem attiecīgi atrašanās vietai gan tehniski, gan produktu sortimenta ziņā pielāgotu automatizētu pakalpojumu.

“Medibox” piedāvā produktus dažādām vajadzībām: saaukstēšanās, gremošanas uzlabošana, vitamīnu kompleksi un imunitātes uzlabošana, nervu sistēmas uzlabošana, veselīgs uzturs, intīmā veselība, un personīgā higiēna. Uzņēmuma galvenie mērķi ir turpināt attīstīt sortimentu un pilnveidot tehniskos risinājumus, maksimāli pielāgojot to patērētāju vajadzībām un vēlmēm.

Uzņēmuma mājaslapā publicētā informācija sola, ka minētajos “aptieku automātos” produkti būs pieejami par zemākām cenām nekā aptiekās.

“Medibox” izstrādātājs un patentētājs ir SIA “Pharma Vending Group” – šī gada aprīlī Latvijā reģistrēts uzņēmums.

 

www.farmacija-mic.lv

Foto: “Medibox”. 

Viens komentārs

  1. Naktsputniņš

    Ļoti amizanti pierakstīts firmas mājaslapā “BEZ RECEPŠU ĀRSTNIECĪBAS PRODUKTI”. Man ļoti patīk tā atstarpe starp vārdiem “bez” un “recepšu”, kas transformē izplatāmo preci no zālēm par visādiem medicīnas precēm un uztura bagātinātājiem.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.