Sākums » Jaunākie raksti » Latvijā nedēļas laikā saņemti 63 ziņojumi par blakusparādībām pēc Covid-19 vakcīnu ievadīšanas
Latvijā nedēļas laikā saņemti 63 ziņojumi par blakusparādībām pēc Covid-19 vakcīnu ievadīšanas

Latvijā nedēļas laikā saņemti 63 ziņojumi par blakusparādībām pēc Covid-19 vakcīnu ievadīšanas

No 29. marta līdz 6. aprīlim Latvijā saņemti 63 ziņojumi par blakusparādībām pēc vakcīnu pret Covid-19 saņemšanas. Blakusparādības fiksētas 0,52 gadījumos uz 100 vakcinēšanas epizodēm, liecina Veselības ministrijas (VM) apkopotā informācija. Deviņos gadījumos ziņots par būtiskām blaknēm, tostarp paustas aizdomas par vienu nāves gadījumu.

Latvijas atbildīgās iestādes ir sākušas pārbaudes, lai izvērtētu kādas 80 gadus vecas sievietes nāves iemeslus neilgi pēc potes pret Covid-19 saņemšanas, liecina VM valdības sēdei sniegtā informācija. Mirusī ir kāda 80 gadus veca sieviete, kura 1. martā vakcinēta ar “AstraZeneca”, 25. martā hospitalizēta un 27. martā mirusi. Viņai konstatēts smadzeņu infarkts, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA. Sievietei bijušas arī blakussaslimšanas. Pašlaik par šo gadījumu tiek ievākta papildu informācija.

Trešdien, 7. aprīlī, poti pret Covid-19 Latvijā saņēmis 8051 cilvēks, kas ir lielākais līdz šim vienā diennaktī vakcinēto cilvēku skaits, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotie jaunākie dati.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.