Sākums » Jaunākie raksti » “Latvijas aptieka” apgrozījums pērn audzis par 3,7%

“Latvijas aptieka” apgrozījums pērn audzis par 3,7%

SIA “Latvijas aptieka” pērn strādāja ar 31,477 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,7% vairāk nekā 2022.gadā, bet kompānijas peļņa saruka par 19% – līdz 1,556 miljoniem eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Gada pārskata vadības ziņojumā pausts, ka kompānijas attīstība pērn noritējusi atbilstoši plānotajam. “Latvijas aptieka” pērn pārvietojusi vairākas aptiekas Rīgā uz jaunām lokācijām, kā arī veikusi investīcijas vairāku aptieku uzlabošanā.

Tāpat ziņojumā minēts, ka pērn kompānija turpināja investēt IT infrastruktūras uzlabošanā, kā arī turpināja darbu pie farmaceitu tālākas izglītošanas un sadarbības ar izglītības iestādēm.

Kā norāda vadība, turpmākajos gados “Latvijas aptieka” strādās pie tālākas iekšējo procesu efektivitātes uzlabošanas, lai mazinātu izmaksas, kā arī turpinās darbu pie aptieku modernizēšanas.

“Latvijas aptieka” 2022.gadā strādāja ar 30,362 miljonu eiro apgrozījumu un 1,92 miljonu eiro peļņu.

Kompānija reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 15 650 eiro. Kopš pagājušā gada decembra, pildot Konkurences padomes lēmumu, AS “Olainfarm” nodevusi sev piederošās “Latvijas aptiekas” kapitāldaļas neatkarīgam profesionālim aptieku nozarē Guntim Belēvičam.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*