Sākums » Farmācija » “Latvijas aptiekas” apgrozījums pērn pieaudzis par 20%, peļņa – par 25%

“Latvijas aptiekas” apgrozījums pērn pieaudzis par 20%, peļņa – par 25%

Zāļu ražotājam “Olainfarm” piederošās SIA “Latvijas aptieka” apgrozījums pagājušajā gadā bijis 24,833 miljoni eiro, kas ir par 19,6% vairāk nekā 2017. gadā, savukārt aptieku tīkla peļņa pieaugusi par 25,1%, sasniedzot 975 798 eiro, saskaņā ar “Firmas.lv” datiem ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn veikts reorganizācijas un apvienošanās process, kurā uzņēmumam pievienotas četras “Olainfarm” īpašumā esošas aptiekas – SIA “Veselība”, SIA “Avril 18”, SIA “Rēzeknes Ērgļa aptieka” un SIA “Pārventas aptieka”, kā arī kosmētikas vairumtirdzniecības noliktava “Aroma”.

Vadības ziņojumā uzņēmuma finansiālā stabilitāte novērtēta pozitīvi, vienlaikus atzīstot, ka atsevišķi plānotie mērķi saistībā ar nelabvēlīgiem tirgus apstākļiem un e-veselības sistēmas ieviešanu netika sasniegti.

Šogad uzņēmums lielu vērību paredzējis pievērst efektīvai aptieku tīkla attīstīšanai un turpmākai modernizācijai, teikts vadības ziņojumā.

2017. gadā “Latvijas aptieka” strādāja ar 20,761 miljona eiro apgrozījumu un peļņu 780 087 eiro apmērā.

SIA “Latvijas aptieka” reģistrēta 1992. gadā, un tās pamatkapitāls ir 15 650 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir “Olainfarm”.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.