Sākums » Interesanti » Latvijas Ārstu biedrība aicina balsot par pagājušā gadā labāko veselības aprūpes speciālistu
Latvijas Ārstu biedrība aicina balsot par pagājušā gadā labāko veselības aprūpes speciālistu
Foto: no LĀB arhīva.

Latvijas Ārstu biedrība aicina balsot par pagājušā gadā labāko veselības aprūpes speciālistu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju balsot par labāko veselības aprūpes speciālistu 2021. gadā. Balsojums notiek desmit nominācijās – “Gada ģimenes ārsts 2021”, “Gada ārsts speciālists 2021”, “Gada zobārsts 2021”, “Gada ārsta palīgs 2021”, “Gada farmaceits 2021”, “Gada māsa 2021”, “Gada māsas palīgs 2021”, “Gada vecmāte 2021” un “Gada funkcionālais speciālists 2021”, “Gada slimnīca 2021”.

Kā balsot?

Apmeklējiet interneta vietni https://www.arstubiedriba.lv/gadabalvamedicina/, izvēlieties nomināciju, piemēram, “Gada ārsts speciālists 2021” un nobalsojiet, piemēram, par savu acu ārstu, ķirurgu vai kardiologu, minot pamatojumu, kāpēc tieši šis speciālists būtu pelnījis saņemt augsto apbalvojumu. Savukārt, ja vēlaties balsot par savu ergoterapeitu, fizioterapeitu vai logopēdu, tad jāizvēlas nominācija “Gada funkcionālais speciālists 2021”. Tāpat ir iespējams balsot par visām nominācijām, izsakot atzinību savam ģimenes ārstam, zobārstam, vecmātei, māsai, māsas palīgam, ārsta palīgam un farmaceitam. LĀB aicina nodot balsi arī par “Gada slimnīcu 2021”.

Balsojot j’āņem vērā, ka ir jāizvēlas atbilstoša nominācija un joma, kurā mediķis strādā. Ja, piemēram, farmaceita vārdu ierakstīsiet nominācijā “Gada māsa”, balsojums netiks ieskaitīts, brīdina LĀB.

Balsošanas nosacījumi

Balsot var vietnē https://www.arstubiedriba.lv/gadabalvamedicina/. Lūgums ņemt vērā, ka no vienas IP adreses par katru nomināciju var nobalsot vienu reizi nedēļā.

Balsot var līdz 2022. gada 6. februārim.

 

www.farmacija-mic.lv

 

DALIES ar šo ziņu ar saviem draugiem un kolēģiem sociālajos tīklos Twitter, Facebook un LinkedIn, pārsūti ziņu, izmantojot WhatsApp, vai izdrukā rakstu, ja vēlies! (Izmanto zemāk redzamās pogas.)

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.