Sākums » Jaunākie raksti » Latvijas farmaceitiskās aprūpes asociācija pievienojas Latvijas Darba devēju konfederācijai
Latvijas farmaceitiskās aprūpes asociācija pievienojas Latvijas Darba devēju konfederācijai

Latvijas farmaceitiskās aprūpes asociācija pievienojas Latvijas Darba devēju konfederācijai

Latvijas farmaceitiskās aprūpes asociācija (LFAA) nule uzņemta Latvijas Darba devēju konfederācijā (LDDK), kur būs viena no veselības aprūpes nozares darba devējus pārstāvošām organizācijām, ziņo asociācijas izpilddirektore Kristīne Jučkoviča, kas pati arī pāsrtāvēs LFAA Darba devēju konfederācijā.

Viena no LFAA prioritātēm, darbojoties uzņēmēju organizācijā, būs rūpēties, lai valdības un partneru “gaiteņos”, spriežot par veselības aprūpes nozares aspektiem, netiktu aizmirsta aptieku un farmaceitiskās aprūpes nozare kā viena no primārās veselības aprūpes sastāvdaļām, kā arī farmaceiti kā viena no reglamentētajām profesijām.

LFAA iestāsies arī par veselības aprūpes pakalpojumu, tajā skaitā farmaceitiskās aprūpes, pieejamību iedzīvotājiem, kas ietver arī kompensējamo medikamentu saraksta paplašināšanu, kā arī tādu farmaceitiskās aprūpes pakalpojumu paplašināšanu, kas pacientiem palīdzētu saglabāt veselību ilgstošāk.

Latvijas farmaceitiskās aprūpes asociācija ir nevalstiska organizācija, kas dibināta 2008.gadā kā Aptieku īpašnieku asociācija. Kopš 2021.gada maija tā darbojas kā Latvijas farmaceitiskās aprūpes asociācija. Asociācijā ietilpst SIA “BENU Aptieka Latvija”, SIA “Apotheka”, AS “Sentor Farm Aptiekas” un SIA “Latvijas aptieka”.

Latvijas Darba devēju konfederācija ir lielākā un ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir nacionāla līmeņa darba devēju pārstāvis, sociālekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai, pārstāv darba devēju intereses Saeimā. LDDK apvieno un pārstāv 109 uzņēmumus un 67 nozaru un reģionālās uzņēmēju asociācijas un federācijas.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.