Sākums » Farmācija » Latvijas Farmaceitu biedrība aicina uz 25 gadu jubilejas konferenci
Latvijas Farmaceitu biedrība aicina uz 25 gadu jubilejas konferenci

Latvijas Farmaceitu biedrība aicina uz 25 gadu jubilejas konferenci

2019. gada 8. novembrī  Latvijas Farmaceitu biedrība (LB) aicina savus biedrus uz 25 gadu jubilejas konferenci “Zināšanas un ētika – farmaceita profesionālā lēmuma pamats”. Konference notiks “Bellevue Park Hotel Riga”, Slokas ielā 1, Rīgā.

LFB apzinās savu misiju farmaceita profesionālo, saimniecisko un tiesisko interešu aizstāvībā, tāpēc piedāvā konferenci kā platformu, kurā izvērtēt, kas jāņem vērā farmaceitam, pieņemot profesionālu lēmumu, sniedzot farmaceitisko aprūpi iedzīvotājiem.

Savu dalību konferencē apstiprinājuši arī LFB draugi un sadarbības partneri no farmaceitu sabiedriskajām organizācijām Igaunijā un Lietuvā, lai vēstītu par aktuālo farmaceita darbā kaimiņvalstīs. Būs iespēja satikt kolēģus un domubiedrus, kam rūp farmaceita profesijas autoritāte, cieņa un attīstība.

Konferences noslēgumā tiks godināti LFB apbalvojuma “Gada farmaceits 2019” laureāti.

Konferencē runāt aicināti šādi lektori: Rīgas Stradiņa Universitātes (RSU) Farmācijas fakultātes dekāne, asoc. prof., Dr. pharm. Dace Bandere, LFB valdes locekle Kitija Blumfelde, Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes Farmakoloģijas katedras prof. Baiba Jansone, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas valdes locekle, Dr. med., MBA Ilze Kreicberga, LFB prezidente Dace Ķikute, Zāļu valsts aģentūras direktora vietnieks, farmaceits Jānis Zvejnieks.

Ar konferences darba kārtību var iepazīties šeit: https://farmacija-mic.lv/wp-content/uploads/2019/01/Programma_08.11.2019_7.pdf

Sīkāka informācija par reģistrēšanos un dalības maksu pieejama šeit: https://farmacija-mic.lv/pasakums/lfb-konference-riga-18/

 

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.