Sākums » Farmācija » Latvijas farmācijas uzņēmumi “Lotos pharma” un “Larifāns” paraksta sadarbības līgumu
Latvijas farmācijas uzņēmumi “Lotos pharma” un “Larifāns” paraksta sadarbības līgumu
SIA "Larifāns" valdes loceklis un līdzīpašnieks Roberts Feldmanis, SIA "Lotos pharma" valdes priekšsēdētājs un īpašnieks Kaspars Ivanovs, kā arī SIA "Larifāns" valdes priekšsēdētāja un līdzīpašniece Guna Feldmane. Foto: no "Lotos pharma" arhīva.

Latvijas farmācijas uzņēmumi “Lotos pharma” un “Larifāns” paraksta sadarbības līgumu

Šodien, 14. novembrī, Latvijas uzņēmumu “Larifāns” un “Lotos pharma” pārstāvji parakstījuši sadarbības līgumu. Latvijas farmācijas un kosmētikas produktu ražotājs “Larifāns” mainījis darbības principus, turpmāk savu darbību orientējot uz ražošanu un jaunu produktu izstrādi. Mārketinga un pārdošanas aktivitātes turpmāk uzņēmums veiks kopā ar Latvijas farmācijas produktu ražotāju “Lotos pharma”, kas šogad ir  spēris lielu soli uzņēmuma tālākā attīstībā, jo septembrī atklāja modernu un GMP (Good Manufacturing Practice – Labas ražošanas prakses) standartiem atbilstošu ražotni, kā arī uzņēmuma pārstāvniecību Lietuvā.

Sadarbības mērķis ir, apvienojot spēkus un abu uzņēmumu kapacitāti, veicināt SIA “Larifāns” un SIA “Lotos pharma” ražoto produktu pieejamību un atpazīstamību Latvijā un Lietuvā, ziņo abu uzņēmumu pārstāvji.

SIA “Larifāns” ir medikamentu un kosmētikas ražotājs, kas dibināts vairāk nekā pirms 20 gadiem. “Larifāns” ražoto produktu sastāvā ir biotehnoloģiskā ceļā iegūta aktīvā viela – dubultspiralizēta RNS (dsRNS) Larifan, kurai piemīt pretvīrusu un imunomodulējošas īpašības. “Larifāns” valdes priekšsēdētājas, valsts emeritētās zinātnieces, Dr.med. Gunas Feldmanes ilggadējais ieguldījums zinātnē un Larifan aktīvās vielas atklāšanā un izpētē ticis novērtēts ar Atzinības krustu, kas tiek pasniegts par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā. Saskaņā ar Ordeņu kapitula lēmumu augstākos valsts apbalvojumus pasniegs Latvijas Republikas Valsts prezidents Raimonds Vējonis 2018. gada 17.novembrī Rīgas pilī.

“Lotos pharma” ir Latvijā radīts farmācijas uzņēmuma zīmols, kas dibināts 2013. gadā.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.