Sākums » Farmācija » Latvijas farmācijas uzņēmums “Lotos Pharma” iegūst jaunu kvalitātes sertifikātu
Latvijas farmācijas uzņēmums “Lotos Pharma” iegūst jaunu kvalitātes sertifikātu
Foto - np Lotos Pharma arhīva.

Latvijas farmācijas uzņēmums “Lotos Pharma” iegūst jaunu kvalitātes sertifikātu

Latvijas farmācijas uzņēmums “Lotos Pharma” pirms nepilniem diviem gadiem atklāja jaunu ražotni Mārupē, kas atbilst labas ražošanas prakses standartiem. To apliecina iegūtais Labas ražošanas prakses  (Codex GMP — Codex Good Manufacturing Practice) sertifikāts, kas nozīmē, ka uzņēmums ir sakārtojis ražošanas procesu atbilstoši starptautiski atzītiem standartiem.

Šogad, pilnveidojot uzņēmuma darbību un ieviešot jaunas tehnoloģijas, maijā tika iegūts jauns kvalitātes  sertifikāts ISO 22000. Kā ziņo uzņēmums, tas ļauj ražot inovatīvus produktus, kas atbilst augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem, kā arī paver plašākas eksporta iespējas Austrumu reģiona valstīs, kā, piemēram, Singapūrā un Vjetnamā, kur atzīst šo sertifikātu.

“Lotos Pharma” vadītājs Kaspars Ivanovs uzsver: “Lai attīstītos, ir jāinvestē gan zināšanās, gan tehnoloģijās. Sadarbībā ar valsts attīstības finanšu institūciju ALTUM un uzņēmuma pašu kapitāla atbalstu 2020. gadā kopējās investīcijas attīstībā ir plānotas 420 000 eiro apmērā. Esam sākuši paplašināt noliktavas un ražošanas telpas, kā arī drīzumā tiks ieviestas jaunas tehnoloģijas un iegādātas  modernas ražošanas iekārtas.  Aktīvi strādājam pie jaunu produktu izstrādes eksporta tirgiem, sevišķi, sirds un elpceļu veselībai.”

“Lotos Pharma” dibināts 2013. gadā. Attīstot ražošanu, 2018. gadā atklāta jaunā uzņēmuma ražotne Mārupē. Paplašinot uzņēmuma darbību, 2018. gadā “Lotos Pharma” apvienoja spēkus ar vietējo farmācijas uzņēmumu “Larifāns”, lai kopīgi nodrošinātu patērētājus ar Latvijā izstrādātiem BIO produktiem.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.