Sākums » Farmācija » Latvijas farmācijas uzņēmums “Lotos Pharma” radījis jaunu produktu satraukuma un nemiera mazināšanai

Latvijas farmācijas uzņēmums “Lotos Pharma” radījis jaunu produktu satraukuma un nemiera mazināšanai

Pašmāju farmācijas uzņēmums “Lotos Pharma”, investējot 51 000 eiro, izveidojis jaunākās paaudzes produktu satraukuma un nemiera mazināšanai – “Sedanorm Spray”.

Ideja par produkta nepieciešamību radās, pētot ilgstoša satraukuma un nemiera negatīvo ietekmi uz cilvēka un sabiedrības emocionālo veselību, kas parādīja, ka pandēmija un nebeidzamie ierobežojumi ir veicinājuši ilgstoša un augsta psihosociālā stresa attīstību visā pasaulē. Izpēte arī parādīja, ka cilvēki priekšroku dod dabiska sastāva produktiem, tāpēc “Lotos Pharma” komandas izaicinājums bija atrast un izstrādāt tādu formulu, kas būtu ne tikai efektīva, bet atbilstu arī klientu vēlmēm.

Rezultātā tika izveidots “Sedanorm Spray”, kas, pateicoties tā zemmēles izsmidzināmajai formai, ir ērti lietojams un nodrošina ātru aktīvo vielu uzsūkšanos. Produkts ir viegli dozējams, piemērots ikvienam lietotājam jau no 12 gadu vecuma. To jau var iegādāties “Lotos Pharma” interneta veikalā un aptiekās visā Latvijā.

Lotos Pharma” ir Latvijas farmācijas uzņēmums, kas dibināts 2013. gadā. 2018. gadā uzņēmums atklājis jaunu uzņēmuma ražotni Mārupē.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*