Sākums » Jaunākie raksti » Latvijas kosmētikas ražotāja “Madara” produkcija būs pieejama 125 aptiekās un 6 veikalos Francijā

Latvijas kosmētikas ražotāja “Madara” produkcija būs pieejama 125 aptiekās un 6 veikalos Francijā

Latvijas vadošā dabiskās kosmētikas zīmola MÁDARA produkti šogad Francijā ir uzņemti 182 jaunās tirdzniecības vietās, no kurām – 125 aptiekās sadarbībā ar L’armoire à beauté un 6 paraaptiekās Parashop.

Nozīmīgo notikumu uzņēmuma stratēģisko mērķu sasniegšanā mērķa tirgū Francijā komentē AS MADARA Cosmetics izpilddirektore un valdes locekle Gunta Šulte: “Farmācijas tipa veikali ir kļuvuši par būtisku kanālu kosmētikas tirdzniecībā un fakts, ka MÁDARA kopjošās un dekoratīvās kosmētikas produkti atbilst šī kanāla atlases kritērijiem un ir uzņemti – ir gan atzinība kosmētikas efektivitātei, gan būtisks pagrieziena punkts zīmola atpazīstamībai un pieejamībai Francijā. ”

AS MADARA Cosmetics pārdošanas vadītāja Francijā, Aurelia Ohlsson papildina: “Katrai tirdzniecības vietai Francijā mēs pievēršam lielu uzmanību, pielāgojoties attiecīgā kanāla specifikai un pircēja profilam, kā rezultātā šī pieeja ļauj mums virzīties tuvāk panākumiem. Mani iedvesmo redzēt, ka tik daudzi franču klienti novērtē dabīgo kosmētiku no Latvijas, kur jāakcentē – būtiska loma uzticības veidošanā ir tieši vietējās izcelsmes [Latvijas] sastāvdaļām un arī pētījumos balstītai kosmētikas efektivitātei. Piemēram, nozīme ir tam, ka MÁDARA kosmētika ir dermatoloģiski testēta un nupat notikusī sadarbība jaunu produktu izstrādē ar Somijas Alerģijas, ādas un astmas federāciju.”

Šobrīd, MÁDARA kopjošās un dekoratīvās kosmētikas produktus Francijā var iegādāties vairāk kā simts aptiekās un tirdzniecības kanālos – prestižos universālveikalos (Galeries Lafayette), bioloģisko produktu veikalos, skaistumkopšanas produktu veikalos. Arī tiešsaistes veikali (piemēram, e-veikals madaracosmetics.com) ir svarīgs tirdzniecības kanāls zīmola panākumiem Francijā.

MÁDARA no 22. līdz 24.oktobrim Parīzē piedalījās vienā no nozīmīgākajām ekoloģiskās un dabiskās kosmētikas produktu izstādēm pasaulē – NATEXPO 2023, kur klātienē dalījās jaunākajā informācijā kosmētikas produktu ilgtspējas un inovāciju jomā.

L’Armoire à Beauté ir Francijā radīts inovatīvs koncepts aptiekām, kas izvieto rūpīgi atlasītus dabiskās kopjošās un dekoratīvās kosmētikas produktus. L’Armoire à Beauté koncepti ir izvietoti jau vairāk kā 800 aptiekās. Parashop ir vadošais un lielākais Francijas paraaptieku tīkls jau kopš 90.gadiem. Paraaptiekas koncentrējas tieši uz dermatoloģiski pārbaudītu un dabisku kopjošo un dekoratīvo kosmētiku, bet tajās netiek pārdoti medikamenti.

Avots: LETA

3 komentāri

  1. Kas ir “paraaptieka”?

  2. Prieks par Madaru. L’Armoire à Beauté ir plaukts aptiekā, kurā ir izvietota pārsvarā dabīgu izejvielu kosmētika un kura tiek piedāvāta aptiekām par izdevīgu cenu. Līdz šīm viens no viņu koncepcijas pamatpostulātiem bija Fabriqué en France! Tagad būs jāmaina uz Fabriqué en France et en Lettonie. Lai veicas!

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*