Sākums » Farmācija » Latvijas Paralimpiskā komiteja no “Mēness aptiekas” saņem 120 000 eiro atbalstu
Latvijas Paralimpiskā komiteja no “Mēness aptiekas” saņem 120 000 eiro atbalstu

Latvijas Paralimpiskā komiteja no “Mēness aptiekas” saņem 120 000 eiro atbalstu

Lielākajos parasporta svētkos Siguldā 2. jūnijā parakstīts jauns Latvijas Paralimpiskās komitejas (LPK) līgums ar “Mēness aptieku” par atbalstu 120 000 eiro apjomā nākamajam darbības periodam – bērnu, jauniešu un pieaugušo ar invaliditāti atbalstam, lai viņi varētu turpināt sportot veselībai un augstiem parasporta sasniegumiem.

Kopš 2011.gada Parasporta diena Latvijā šogad notika 10. reizi. Tās mērķis ir popularizēt paralimpisko kustību Latvijā un veicināt socializēšanos ar sporta palīdzību.

Parasporta dienā pēc vairāku gadu pārtraukuma pulcējās 400 dalībnieki – gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie ar invaliditāti, lai sacenstos dažādos sev piemērotos komandu un individuālajos sporta veidos, iesaistītos ar veselības stiprināšanu saistītās aktivitātēs.

“2.jūnijā tika parakstīts jau otrais sadarbības līgums ar “Mēness aptieku” – Latvijas Paralimpiskās komitejas ģenerālsponsoru, lieldraugu! Kā sportists un arī federācijas vadītājs esmu priecīgs par atbalstu, kas ļauj mums nodrošināt treniņprocesu un dalību sacensībās gan tikko sportot sākušajiem, gan vienības sportistiem, kuri jau pierādījuši sevi starptautiskā mērogā. Valsts atbalsts parasportam ir nesamērīgi niecīgs, tādēļ, tikai pateicoties “Mēness aptiekas” finansiālajam atbalstam, veiksmīgi attīstās bērnu un jauniešu parasporta kustība, ļaujot rīkot ne tikai treniņus Latvijā, bet arī aizbraukt uz starptautiskām sacensībām un sporta nometnēm.

Runājot ar “Mēness aptiekas” kolēģiem, esmu sapratis, ka sadarbība ir spēcinoša mums visiem: sportisti saņem gan finansiālu, gan morālu atbalstu, savukārt mēs, daloties ar saviem dzīves stāstiem, pretim dodam iedrošinājumu un ticību saviem spēkiem,” gandarīts ir paralimpiskais čempions, LPK viceprezidents Aigars Apinis.

Pirmo reizi Parasporta dienā Siguldā ar “Mēness aptiekas” atbalstu bija pieejama arī “Veselības pietura”, dalībniekiem radot iespēju izmērīt asinsspiedienu, noteikt cukura līmeni asinīs, ķermeņa masas indeksu, kā arī konsultēties ar farmaceitēm Indru Bukšu un Kitiju Kaļķi, par pareiza uztura jautājumiem konsultēties ar Santu Ķiģeli.

Avots: LETA

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*