Sākums » Farmācija » Latvijas Tirgotāju asociācijas konkursā noteiktas Latvijas labākās aptiekas
Latvijas Tirgotāju asociācijas konkursā noteiktas Latvijas labākās aptiekas

Latvijas Tirgotāju asociācijas konkursā noteiktas Latvijas labākās aptiekas

Konkursā “Latvijas labākais tirgotājs” noteiktas Latvijas labākās aptiekas. Konkurss, kuru rīko Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību, notiek kopš 1995. gada un kļuvis par stabilu tradīciju Latvijas tirdzniecības nozares objektu izvērtējumā, ziņo asociācijas pārstāvji.

Kā skaidro pati asociācija, vārdu “tirgotājs” parasti uztver tā šaurākajā izpratnē, attiecinot to uz veikalnieku, bet, LTA skatījumā, tirdzniecība nav tikai pārdevēja darbs pie kases veikalā tā tradicionālā izpratnē. Mūsdienās bez labām pārdošanas prasmēm nav iedomājams neviens veiksmīgi noritošs process, paziņojumā presei pauž asociācija.

Izvērtējot konkursā piedalījušās aptiekas,  LTA ekspertu komisija par labāko atzina BENU aptieku tīklu, par vislabākā šajā tīklā nosaucot BENU aptieku tirdzniecības centrā “Alfa”, Rīgā, Brīvības gatvē 372-1. Ekspertu komisijas vadītāja Anete Grigule skaidro, ka aptieka iekārtota tikko izremontētās plašās gaišās telpās, aptiekā pieejami arī dažādi pakalpojumi, piemēram, asinsspiediena mērīšanas, sejas ādas kvalitātes noteikšana, turklāt, lai klientiem sniegtu iespējami padziļinātu konsultāciju par lietojamām zālēm, BENU aptieku tīkls pēc iepriekšēja pieraksta piedāvā konsultēties ar farmaceitiem privāti.

Latvijā BENU aptiekas ir daļa no Eiropas mēroga aptieku tīkla, kas apvieno vairāk kā 1400 aptieku Čehijā, Šveicē, Nīderlandē, Ungārijā, Serbijā, Slovākijā, Igaunijā un Lietuvā. Visas aptiekas saista vienoti augstas apkalpošanas kvalitātes, sortimenta kvalitātes un interjera standarti, norāda konkursa organizatori.

Konkurss “Latvijas Labākais tirgotājs” ir nekomerciāls un atklāts – tajā var piedalīties jebkurš Latvijas uzņēmums, kas darbojas nozarē, uzsver organizatori.

 

www.farmacija-mic.lv

 

 

2 komentāri

  1. Cik veca bilde! Fotogrāfēts vecajos.labajos laikos,kad vēl bija pieejams Ranitidīns !

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.