Sākums » Farmācija » Latvijas uzņēmumi Parīzē piedalās farmācijas nozares izstādē “CPhI Worldwide 2014”
Latvijas uzņēmumi Parīzē piedalās farmācijas nozares izstādē “CPhI Worldwide 2014”

Latvijas uzņēmumi Parīzē piedalās farmācijas nozares izstādē “CPhI Worldwide 2014”

Pagājušā nedēļā no 7.-9. oktobrim Parīzē notiekošajā pasaules farmācijas nozares profesionāļu izstādē “CPhI Worldwide 2014” savus produktus pasaulei prezentēja arī Latvijas farmācijas uzņēmumi. Izstādē piedalījās AS “Olainfarm”, SIA “Silvanols”, SIA “AD Smart” un SIA “Lotos Pharma”.

Kā paudis uzņēmumu “AD Smart” un SIA “Lotos Pharma” vadītājs Kaspars Ivanovs, šis abām firmām bija otrais gads kā izstādes dalībniecēm. Lai iepazīstinātu pasaules farmācijas nozares pārstāvjus ar saviem jaunākajiem produktiem, šogad izstādē notika tikšanās gan ar esošajiem sadarbības partneriem, gan tādas, kuru laikā tika prezentēti uzņēmuma oriģinālprodukti globālā mērogā, kā arī veidoti jauni biznesa kontakti.

Pērn Parīzē veiksmīgi esot prezentēts tobrīd jaunākais produkts zarnu trakta veselībai “SilvaSlim Colon Clean”, kas atzīts par “Inovatīvāko uztura bagātinātāju 2013” Latvijas Uztura bagātinātāju asociācijas rīkotajā konkursā. Šogad inovatīvo produktu klāstam pievienots produkts “Colon Clean Junior”, kas ir dabas vielu komplekss zarnu traktam un paredzēts bērniem.

AS “Olainfarm” valdes loceklis Salvis Lapiņš savukārt norādījis, ka “CPhI Worldwide” ir pasaulē vadošais kontaktu veidošanas pasākums farmācijas nozarē, kurā uzņēmums nostiprina attiecības ar ilggadējiem partneriem un identificē jaunus sadarbības partnerus vai iespējas: “Izstādē mēs prezentējam ne vien mūsu ķīmijas produktu un gatavo medikamentu piedāvājumu, bet arī spēju veikt augsta līmeņa pētniecību, līgumražošanu, mērogošanu un citus nozarē pieprasītus pakalpojumus. “CPhI Worldwide” ir arī savdabīgs atskaites punkts “Olainfarm” izaugsmei – ja pirms 16 gadiem to atklājām kā vienkārši apmeklētāji, šogad kopā ar “Silvanols” esam izveidojuši vairāk nekā 100 kvadrātmetru lielu stendu.”

“Šī izstāde bija kā platforma, uz kuras tika prezentēta arī uzņēmuma “Silvanols” atjaunotā grafiskā identitāte. Vislielāko interesi izpelnījās “Silvanols” medicīniskās ierīces, gēli un balzami, tai skaitā bezspirta balzāmi, kas paredzēti lietošanai bērniem. “Silvanols” stendu apmeklēja vairāk nekā 330 pārstāvji no vairāk kā 30 valstīm, kas ir gandrīz divas reizes vairāk nekā pērn Frankfurtē,” portālam www.farmacija-mic.lv pastāstīja “Silvanols” sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Gantimurova.

Uzņēmuma delegācija izstādē tikās ar esošajiem un potenciālajiem partneriem no Lielbritānijas, Austrijas, Šveices, Somijas, Francijas, Spānijas, Portugāles, Rumānijas, Polijas un Čehijas. Stendu apmeklēja arī interesenti no Austrālijas, Filipīnām, Kuveitas, Marokas, Ēģiptes, Ķīnas, Vjetnamas, kā arī vairākām Dienvidamerikas valstīm.

Kā informēja uzņēmuma pārstāve, “Silvanols” izstādes apmeklētājiem piedāvāja iespēju iepazīties ar vairāk nekā 40 uzņēmumā izstrādātajām un ražotajām medicīniskajām ierīcēm, zālēm un uztura bagātinātājiem, kā arī piedāvātajiem līgumražošanas pakalpojumiem.

Kā apliecinājums veiksmīgajai šī gada dalībai esot izstādes laikā parakstītais sadarbības līgums ar vienu no lielākajiem Gruzijas lieltirgotājiem, aptieku ķēdes īpašniekiem par konkrētu “Silvanols” produktu izplatību Gruzijā.

AS “Olainfarm” un SIA “Silvanols” dalību izstādē līdzfinansēja Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

“CPhI Worldwide” ir vadošā izstāde farmācijas jomā pasaulē, kas notiek jau 25.gadu. Šogad tā vienkopus pulcēja vairāk nekā 30 000 apmeklētāju no vairāk nekā 140 valstīm. Šogad izstādei reģistrējušies 2200 dalībnieki – no gatavo zāļu un aktīvo farmaceitisko vielu ražotājiem līdz iepakojumu un iekārtu piegādātājiem.

Elīna Badune

Foto – no “Silvanols” arhīva.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*