Sākums » Farmācija » Latvijas uzņēmums “Lotos Pharma” plāno sākt produktu tirdzniecību Ukrainā
Latvijas uzņēmums “Lotos Pharma” plāno sākt produktu tirdzniecību Ukrainā

Latvijas uzņēmums “Lotos Pharma” plāno sākt produktu tirdzniecību Ukrainā

Strauji augošais Latvijas farmācijas nozares uzņēmums SIA “Lotos Pharma” ir veiksmīgi pabeidzis savu ražoto produktu reģistrāciju Ukrainā, kur tuvākajā laikā plāno atvērt arī savu pārstāvniecību, ziņo ražotāja pārstāvji.

“Produktu reģistrācijas procesu Ukrainā uzsākām neilgi pēc uzņēmuma pieteikšanas Latvijas tirgū. Neraugoties uz šī brīža saspīlēto situāciju Ukrainā, kad lielākā daļa uzņēmumu izvēlas slēgt savas pārstāvniecības, mēs savus plānus neesam mainījuši un plānojam, ka pirmo 3-4 gadu pārstāvniecības pastāvēšanas laikā sasniegsim lielākus pārdošanas apjomus nekā Latvijā, līdzīgi kā tas šobrīd ir farmācijas nozares flagmaņiem “Olainfarm un “Grindeks”,” pārliecināts ir uzņēmuma vadītājs Kaspars Ivanovs.

“Pirms nonākšanas tirgū, katram mūsu produktam tiek veikti ilgermiņa pētījumi – novērojumi, lai izvērtētu katra produkta efektivitāti. Pēc iegūtajiem, pārliecinošiem rezultātiem, kā pirmos divus mūsu produktus Ukrainā sāksim tirgot “Sinunorm Caps” un “Sinunorm balzāmu”, kuri paredzēti elpceļu veselības uzlabošanai,” skaidro K. Ivanovs.

“Lotos Pharma” ražo uztura bagātinātājus.

Elīna Badune

3 komentāri

  1. Nerekomendēju, ja nāk uz ārsniecības iestādi pārstāvis un stāsta, ka ar uztura bagātinātājiem var ārstēt. Kā nav kauna runāt tādas muļķības par saviem produktiem. Nākošreiz PVD rakstīšu sūdzību.

  2. Jau kurais strauji augošais uzņēmums Kaspara Ivanova kunga vadībā…Apbrīnojama dinamika. Kas tās drazas apēd? Kur tās galu galā paliek? Who knows? Who care?

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*