Sākums » Farmācija » Latvijas uzņēmums “Lotos Pharma” ražotnē iegulda gandrīz pusmiljonu eiro

Latvijas uzņēmums “Lotos Pharma” ražotnē iegulda gandrīz pusmiljonu eiro

Latvijas farmācijas uzņēmums “Lotos Pharma” svinīgi atklāj jaunu ražotni, ziņo uzņēmuma pārstāvji. Uzņēmums jaunās ražotnes izveidē ieguldījis gandrīz pusmiljonu eiro.

Uzņēmuma modernā ražotne ir izveidota 2018. gadā pēc pasaulē atzītiem starptautiskiem standartiem. Pieaugot produktu pieprasījumam, uzņēmums ražotni paplašinājis, lai palielinātu ražošanas apjomus un varētu nodrošināt patērētājiem vēl ērtākus un labākus produktus.

“Iegādājoties modernas iekārtas, mums ir iespējams piedāvāt patērētājiem vēl ērtākus un labākus produktus. Pēdējos divos gados ir palielinājusies interese pēc mūsu produktiem Āzijas valstīs. Lai nodrošinātu vietējo un eksporta tirgu ar mūsu produktiem, ir nepieciešams palielināt ražošanas apjomu. Ar jaunajām iekārtām varam saražot trīs reizes vairāk kā iepriekš,” paziņojumā presei pauž uzņēmuma vadītājs Kaspars Ivanovs.

Šobrīd uzņēmums savus produktus eksportē uz 14 valstīm. Pateicoties modernai ražotnei un profesionālai komandai, ik gadu tiek izstrādāti jauni, augstākās kvalitātes produkti.

SIA “Lotos Pharma” ir 2013. gadā dibināts Latvijas farmācijas uzņēmums, kurš nodarbojas ar inovatīvu farmācijas produktu izstrādi, ražošanu un pārdošanu. Attīstot ražošanu, 2018. gadā tika atklāta uzņēmuma jaunā ražotne Mārupē. 2020. gadā uzņēmums ieguva trīs pasaulē atzītus kvalitātes standartus (ISO 13485; ISO 22000; Codex GMP), kas apliecina nemainīgu produktu kvalitāti un nodrošina plašas eksporta iespējas. Katru gadu “Lotos Pharma” veic nozīmīgas investīcijas, lai pilnveidotu uzņēmuma darbību un ieviestu jaunas tehnoloģijas, un rūpējas, lai produkti atbilstu augstākajiem standartiem.

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.