Sākums » Farmācija » Lauris Macijevskis atstāj AS “Olainfarm” valdes locekļa amatu
Lauris Macijevskis atstāj AS “Olainfarm” valdes locekļa amatu
Foto - no "Olainfarm" arhīva.

Lauris Macijevskis atstāj AS “Olainfarm” valdes locekļa amatu

AS “Olainfarm” padomei 8. jūnijā iesniegumu par amata atstāšanu iesniedzis līdzšinējais valdes loceklis Lauris Macijevskis. Atbilstoši tam, viņš turpinās pildīt līdzšinējos pienākumus līdz 12. jūnijam, ziņo uzņēmums. Lauris Macijevskis AS “Olainfarm” valdē darbojās kopš 2019. gada 4. aprīļa, un viņa uzdevums bija pārmaiņu un krīzes vadība.

Kā norāda uzņēmuma pārstāvji, 2019. gads esot bijis vissekmīgākais “Olainfarm” vēsturē. 2019. gada laikā Koncerna ieņēmumi pārsniedza 137 miljonus eiro, bet tīrā peļņa 2019. gadā bija 23.63 miljoni eiro, kas ir vēsturiski vislielākais Koncerna tīrās peļņas apmērs.

“AS “Olainfarm” pavadītais laiks ir bijis profesionāli ļoti saistošs. Paldies “Olainfarm” komandai un uzņēmuma padomei par konstruktīvo sadarbību. Atstāju savus amata pienākumus ar labi padarīta darba sajūtu un uzņēmumam esot teicamā finanšu stāvoklī. Ņemot vērā “Olainfarm” ambiciozos plānus, arvien lielāka loma uzņēmuma attīstībā būs farmācijas nozares profesionāļiem, kuri šobrīd “Olainfarm” valdē ir spēcīgi pārstāvēti. Savu profesionālo nākotni esmu izlēmis saistīt ar privāto uzņēmējdarbību, plašāk daloties ar savu ekspertīzi un pieredzi,” pieņemto lēmumu komentē Lauris Macijevskis.

“Vēlamies Laurim Macijevskim izteikt atzinību par paveikto “Olainfarm” labā un novēlēt profesionālos panākumus arī turpmāk. Viņa darbs aizvadītajā periodā ir palīdzējis uzņēmumam pārmaiņu laikā nostiprināt pozīcijas un radīt spēcīgu pamatu turpmākai darbībai,” paziņojumā presei uzsver “Olainfarm” padomes priekšsēdētājs Gundars Bērziņš.

Laikā, kad kopējā ekonomika visā pasaulē ir sabremzējusies, “Olainfarm” finanšu stāvoklis ir noturīgs, ziņo uzņēmums. Tas ir rezultāts uzņēmumā pēdējā gada laikā veiktajiem uzlabojumiem gan iekšēji, gan ārēji, kas šobrīd uzņēmumam ļauj līdzeni izturēt pat tādus ārējos šokus kā Krievijas rubļa vērtības pret eiro samazināšanos par 24% šī gada pirmajā ceturksnī. Neskatoties uz nebijušiem ārējās vides apstākļiem Covid-19 pandēmijas dēļ, “Olainfarm” grupa turpina strādāt pie izvirzīto mērķu sasniegšanas, uzsver uzņēmums.

Savus turpmākos profesionālos izaicinājumus Lauris Macijevskis redz kopā ar citiem partneriem dibinātā uzņēmumā “EMPO Ventures”, kuram būs divi darbības virzieni – investīciju piesaiste jauniem attīstības projektiem un palīdzība finanšu grūtībās nonākušiem uzņēmumiem.

AS „Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Tā darbības pamatprincips ir ražot efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei. Šobrīd „Olainfarm“ produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 50 pasaules valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.