Sākums » Farmācija » LFB aicina pieteikt kolēģus balvai “Gada Farmaceits”
LFB aicina pieteikt kolēģus balvai “Gada Farmaceits”

LFB aicina pieteikt kolēģus balvai “Gada Farmaceits”

Mīļie kolēģi! Godātie farmācijas uzņēmumu vadītāji!

Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB) arī šogad, 2019. gadā, piešķirs goda nosaukumu “Gada Farmaceits’’,  lai godinātu tos farmācijas speciālistus (farmaceitus, farmaceita asistentus), kuri pēdējo divu gadu laikā ir ne tikai godprātīgi veikuši ikdienas pienākumus, bet vēlējušies un veiksmīgi spējuši darboties ārpus profesijas ikdienas standartiem.

Farmaceitiskās aprūpes pakalpojumu sniegšana aptiekā, veicamā amata pienākumu godprātīga izpilde, cieņas pilna attieksme pret klientiem, sadarbības partneriem, kolēģiem mūsu profesijā ir pati par sevi saprotama. Tajā pat laikā ir kolēģi, kuri ikdienas rutīnu spēj darīt krāsaināku, kuri vēlas  un, galvenais, kuri arī dara kaut ko vairāk – tie ir speciālisti, kurus Latvijas Farmaceitu biedrība vēlas godināt, ar kuru veikto vēlamies kopīgi lepoties un sniegt motivāciju pārējiem.

Apbalvojums tiks pasniegts Latvijas Farmaceitu biedrības Gada konferencē Rīgā, 8. novembrī. Vienā apbalvojuma pasniegšanas reizē tiks apbalvoti ne vairāk kā desmit laureāti.

Latvijas Farmaceitu biedrība aicina kolēģus un farmācijas uzņēmumu vadītājus paust atzinību, izvirzot kandidatūrai ‘’Gada Farmaceita’’ goda nosaukuma saņemšanai  farmācijas speciālistus, kuri, sniedzot noteiktu ieguldījumu gan savas profesijas prestiža celšanā, gan uzņēmuma veiksmīgā darbībā, atbilst apbalvojuma piešķiršanas kritērijiem.

Pieteikt nominācijai lūdzam rakstiski, par pamatu ņemot pieteikšanas anketā iekļauto informāciju, kas jāatspoguļo par nominēto speciālistu.

Kritēriji, atbilstoši kuriem tiks vērtēti nominētie speciālisti,  skatāmi šeit zemāk pievienotās pieteikšanas anketas nobeigumā. Vēršam uzmanību uz to, ka vērtēts tiks speciālista devums pēdējo divu gadu ietvaros. Kā arī – aicinām izmantot iespēju pievienot informāciju, kas ļautu  nominētajam speciālistam gūt papildpunktus atbilstoši balvas nolikuma 15. punktā minētajam.

Pieteikumus nominācijai gaidīsim līdz šā gada 19. augustam.

Pieteikumus var sūtīt LFB birojam pa pastu vai elektroniski (lfb@farmaceitubiedriba.lv).

 

Balvas nolikums: https://farmacija-mic.lv/wp-content/uploads/2019/08/GF_balvas_nolikums.pdf

Pieteikuma anketa: https://farmacija-mic.lv/wp-content/uploads/2019/08/PIETEIKUMA-ANKETA-2019.doc

 

Latvijas Farmaceitu biedrība

 

www.farmacija-mic.lv

 

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*